Arī dublieriem pārliecinoša uzvara

06:28 24. oktobris, 2017

Dienu pēc tam, kad RFS pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē pieveica Riga FC, tādējādi joprojām saglabājot cerības uz titulu, tikās abu vienību dublieru komandas. Atšķirībā no galvenās komandas, RFS-2 ir pārliecinošā turnīra tabulas pirmajā vietā un ar katru spēli tuvojas uzvarai čempionātā.

Spēli labāk iesāka Riga FC-2, kura pirmajās minūtēs vairāk kontrolēja bumbu, izveidojot arī pāris bīstamus momentus. Riga FC-2 savus momentus neizmantoja un RFS vienā no pretuzbrukumiem atklāja rezultātu, kad 9. minūtē Šadčins ar lielisku piespēli aizsūtīja Regžu uz “randiņu” ar pretinieku vārtsargu. Spēle izlīdzinājās un divdesmit minūtes vēlāk pie standartsituācijas tika RFS-2. Hvoiņickis izpildīja centrējumu un Balodis ar galvu to pārvērta vārtu guvumā 2-0. Otro puslaiku ar spēli no centra iesāka RFS-2. Līdz ar tiesneša svilpi, kas signalizēja par otrā puslaika sākumu, Diakvnishvili saņēmis piespēli laukuma centra aplī nevilcinoties to raidīja pretinieku vārtos. Kudrjavcevs bija bezspēcīgs. 3-0 jau pašā otrā puslaika sākumā. Puslaika turpinājumā RFS-2 pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, izveidojot vairākus bīstamus momentus, tajā pašā laikā neitralizējot visus pretinieku centienus kaut ko bīstamu izveidot. Spēles 58. minūtē uz maiņu nākušais Ķiršs, saņēma lielisku piespēli no sava pretspēlētāja apspēlējušā Šadčina un savu iespēju izmantoja. Atlikušajā spēles daļā rezultāts vairs nemainījās un RFS-2 svinēja kārtējo uzvaru, vēl vairāk nostiprinoties turnīra tabulas līderpozīcijās.