Eksāmens Jūrmalā nokārtots godam!

10:21 28. septembris, 2017

Trešdienas vakarā beidzot tika aizvadīta pārceltā Synottip futbola Virslīgas spēle starp RFS un FK Spartaks Jūrmala. Šī bija jau otrā šo komandu tikšanās. Atšķirībā no iepriekšējās spēles, šī notika skatītājiem diezgan nedraudzīgā laikā, ko apliecina arī spēles protokols – 200 skatītāji.

Iepriekšējās spēles varonis Lasha Shergelashvili šajā spēlē nevarēja piedalīties diskvalifikācijas dēļ un viņa vietu ieņēma Aleksandrs Solovjovs, savukārt FK Spartaks Jūrmala rindās atgriezās iepriekš diskvalificētais Luka Šimunovič

Jau ar spēles pirmajām minūtēm iezīmējas abu komandu taktika. Ja RFS centās vairāk kontrolēt bumbu un aktīvi veidot uzbrukumus, tad FK Spartaks Jūrmala priekšroku deva laimes meklējumiem pretuzbrukumos. Kā jau tas šajā sezonā ne reizi vien ir noticis, tad vārtus gūst komanda, kas vairāk aizstāvas. Pēc viena no vairākiem nerezultatīviem RFS uzbrukuma mēģinājumiem, 19. minūtē pēc lieliskas Evgeny Kozlova piespēles un Sizko kļūdas izgājienā, Platonov eleganti pārcēla bumbu pāri vārtsargam un guva vārtus. Līdz RFS atbildei ilgi nebija jāgaida. 31. minūtē pēc E. Višņakova piespēles ar galvu, Uldriķis noskrēja Šlampi un izskrēja viens pret Meļņičenko, piespēlējot gar vārtiem A. Višņakovam, kuram atlika tikai trāpīt teju tukšos vārtos. RFS neapstājās un turpināja uzbrukt, bet rezultātu tas nemainīja.

Otrajā puslaikā RFS šķietami turpināja iesākto un pēc A. Višņakova piespēles ar ļoti spēcīgu un precīzu sitienu no 18 metriem izcēlās Solovjovs. Vārtsargam atlika tikai noskaitīties, kad bumba ielido vārtos. Spēles turpinājumā RFS nedaudz samazināja apgriezienus un spēlēja arvien uzmanīgāk un kompaktāk aizsardzībā, neļaujot pretiniekiem tikt pie reālām vārtu gūšanas izdevībām. Tieši pretēji, straujā uzbrukumā pa kreiso malu aizskrēja Dimitrov, ieskrēja soda laukumā un atspēlēja Uldriķim, kurš eleganti centās apspēlēt Stugli. Cenšoties to nepieļaut, Stuglis uzmina Uldriķim uz kājas. 11m soda sitienu pēc brīža realizēja RFS kapteinis Kozlovs, 86. minūtē panākot jau 3:1. Turpinājumā klubi apmainījās ar pāris bīstamiem uzbrukumiem, vienā no tiem Ibragimov trāpīja pa Sizko vārtu pārliktni, bet rezultātu tas nemainīja un spēle noslēdzās ar RFS uzvaru.

Līdz ar šo panākumu RFS vēl vairāk saasinājusi cīņu par Synottip futbola Virslīgas zeltu. Tam gan nebūs liela vērtība, ja nākamajā spēlē tiks zaudēti punkti. Nākamā spēle jau sestdien, 30. septembrī plkst. 16:00 Hanzas vidusskolas futbola laukumā pret FK Metta/Latvijas Universitāte

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 16:57 18. oktobris, 2017

Turpinām. Šodien par mūsu treneri, kurš sāka spēlēt futbolu tieši RFS. Romāns Sidorovs ir dzimis 1967. gadā. Uz Rīgas Futbola skolu atnāca tālajā 1974. gadā un veiksmīgi to absolvēja 1985. Pirmie treneri: Zigmunds Upners un Ilmārs Liepiņš. Jaunatnes gados tika izsaukts uz Latvijas PSRS jauniešu izlasēm. Ka profesionālais futbolists spēlēja  FK “Pardaugava”, Jelgavas “RAF” komandā, FK “Valmiera”. Latvijas kausa ieguvējs. Vienu sezonu (94.-95.) aizvadīja Honkongas augstākajā līgā. Latvijas nacionālajā izlasē debitēja 1992. gadā spēlē pret Rumāniju. Kopā valstsvienības sastāvā aizvadīja 4 spēles. Rīgas Futbola skolas treneru korpusam pievienojās 2013. gadā. #RFS #oldschool #rarephotos #icons #timetoremember