FK RFS - FS Metta. Uzvara ar vielu pārdomām

20:02 8. augusts, 2017

Septītā jūlija vakarā lielais futbols atgriezās Arkādijas stadionā, kur tikās RFS un Metta/LU. Nocietušies bija arī līdzjutēji un, neskatoties uz darbadienas vakaru un to, ka spēle sākās jau plkst. 18:00, daudz brīvu vietu tribīnēs nebija atrodamas.

Spēles sākumsastāvi tiem, kas kaut nedaudz seko līdzi futbolam, lielu izbrīnu neradīja. RFS treneru korpuss izšķīrās par labu jau pārbaudes spēlē iespēlētajam taktiskajam izvietojumam 4-4-2, kur uzbrucēju duetu veido nesen komandai pievienojušais Eduards Višņakovs un Leonid Koveļ. Savukārt aizsardzības centrā blakus Vjačeslavam Isajevam tika sūtīts cits jaunieguvums – serbs Milan Savič.

Spēles pašā sākumā, pēc dažām RFS spēlētāju nepārliecinošām darbībām, FK Metta/LU spēlētāji pāris reizes bīstami pietuvojās soda laukumam. Tas gan neturpinājās ilgi un RFS arvien uzstājīgāk veidoja savus uzbrukumus. Šī ofensīva realizējās arī uz rezultāta tablo. Eduardam Višņakovam vajadzēja nedaudz vairāk par desmit minūtēm, lai gūtu vārtus. Dāvis Ošs izdarīja ne pārāk veiksmīgu piespēli un bumba nonāca pie Roberta Savaļnieka, kurš neviena netraucēts pietuvojās soda laukumam un izpildīja centrējumu, kuru ar skaistu sitienu ar galvu noslēdza Višņakovs. 1:0. RFS turpināja uzbrukt un labās sitiena pozīcijās nonāca gan Višņakovs, gan Fertovs, bet uz tablo tas nekādu iespaidu neatstāja. Puslaika otrajā pusē arvien vairāk pie bumbas tika viesi, bet pie reāliem draudiem pretinieku vārtiem tā īsti arī nenonākot. Tieši pretēji – tālu no sava otrā vārtu guvuma nebija arī Višņakovs (sita nedaudz garām vārtu tālajam apakšējam stūrim) un Savaļnieks, kurš no metriem 16 sita pa viesu vārtu pārliktni.

Otrā puslaika sākums RFS īsti neizdevās un viesi uzbruka vairāk, kā gribētos. Vienā no šādām epizodēm no Dāvis Indrāns izgāja praktiski viens pret vienu, bet Daniil Sizko šajā duelī bija pārāks. Visbeidzot 57. minūtē, mēģinot izlabot neveiksmīgo atspēli ar krūtīm Savaļniekam, Višņakovs nevajadzīgi asi iebrauca kājās Fjodorovam un galvenais tiesnesis Mareks Ķere savā kabatā meklēja sarkano kartiņu. Tā ir pirmā RFS sarkanā kartiņa virslīgā. Mazākumā RFS nosēdās aizsardzībā un gaidīja savas iespējas pretuzbrukumos. Daniilu Ulimbaševu nomainīja Aleksandrs Solovjovs, savukārt Leonid Koveļ vietā laukumā tika sūtīts Roberts Uldriķis. Metta/LU uzbruka daudz un ar lieliem spēkiem, nereti radot satraukumu mājinieku līdzjutējiem. Tas savukārt pavēra iespējas RFS doties pretuzbrukumos, un tikai paviršības uzbrukumu noslēgumu fāzē neļāva RFS palielināt pārsvaru. Spēle tā arī noslēdzās ar RFS uzvaru 1:0.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 16:57 18. oktobris, 2017

Turpinām. Šodien par mūsu treneri, kurš sāka spēlēt futbolu tieši RFS. Romāns Sidorovs ir dzimis 1967. gadā. Uz Rīgas Futbola skolu atnāca tālajā 1974. gadā un veiksmīgi to absolvēja 1985. Pirmie treneri: Zigmunds Upners un Ilmārs Liepiņš. Jaunatnes gados tika izsaukts uz Latvijas PSRS jauniešu izlasēm. Ka profesionālais futbolists spēlēja  FK “Pardaugava”, Jelgavas “RAF” komandā, FK “Valmiera”. Latvijas kausa ieguvējs. Vienu sezonu (94.-95.) aizvadīja Honkongas augstākajā līgā. Latvijas nacionālajā izlasē debitēja 1992. gadā spēlē pret Rumāniju. Kopā valstsvienības sastāvā aizvadīja 4 spēles. Rīgas Futbola skolas treneru korpusam pievienojās 2013. gadā. #RFS #oldschool #rarephotos #icons #timetoremember