Isajeva komentāri pēc zaudējuma Jelgavai

12:05 9. maijs, 2017

Spēle pret FK Jelgava beigusies ar negatīvu rezultātu 0:1. Ko vari pastāstīt par pašu spēli?

V. Isajevs: Nerealizējām savus momentus pašā sākumā. Divās minūtēs bija divi simtprocentīgi vārtu gūšanas momenti. Atkal nevaram iesist un jau atkal ielaižam no standarta, šķiet, ka jau trešo spēli pēc kārtas. Principā pretiniekiem bez šī standarta arī vairāk momentu nebija.

Stūra sitiens, kārtējie ielaistie vārti. Kāpēc tā notiek? Kur ir problēma?

V. Isajevs: Spēlējam katrs ar katru. Tā ir liela atbildība, bet ielaižam otrās bumbas. Bumba pēc stūra sitiena atlec uz 11m un tur ir pretinieks, nevis mūsējais. Nevaram savākt otrās bumbas.

Jānim Grīnbergam pirmā spēle Virslīgā RFS sastāvā. Kā, tavuprāt, viņš nospēlēja?

V. Isajevs: Ļoti laba spēle, nevarēja pateikt, ka šī viņam ir pirmā spēle sezonā. Es uzskatu, ka viņš šodien bija labākais laukumā.

Pirmais aplis aizvadīts. Septiņi punkti septiņās spēlēs. Kā Tu vērtē sezonas sākumu?

V. Isajevs: Tā ir katastrofa. Mēs septiņās spēlēs esam iesituši četrus vārtus, tikpat cik SK Babīte/Dinamo (pirms pēdējās kārtas. aut. piez.). Labākajā gadījumā nospēlējam 0:0, bet standarti mūs pieviļ. Sezonas sākums ir katastrofa.

Spēles sākumā bija ļoti laba ofensīva, vairāki lieliski uzbrukumi un vārtu gūšanas momenti. Kas notika pēc tam? Kādēļ neizdevās to turpināt?

V. Isajevs: Varbūt tie ielaistie vārti mūs psiholoģiski salauza. Mums bija vairāk nekā 80 minūtes, lai izlīdzinātu spēli un uzvarētu, bet spēle negāja, rupji kļūdījāmies elementārās epizodēs. Vienkārši neaizgāja spēle.