Otrā uzvara pār FK Liepāja!

09:50 24. oktobris, 2016

Georgijs Diakvnišvili efektīvā pretuzbrukumā palīdz RFS izcīnīt uzvaru pār iepriekšējās sezonas čempioni FK Liepāja.

SynotTip futbola Virslīgas 26. kārtas spēli RFS uzsāka aktīvi, mēģinot apsteigt liepājniekus, tomēr kopumā vairāk uzbruka mājinieki, izdarot vairākas bīstamas piespēles Germana Māliņa sargāto vārtu priekšā. Māliņam nācās pasvīst, vienā no epizodēm pat atvairot varākus sitienus pēc kārtas – veiksmīgi.

Rezultāts tika atklāts spēles 31. minūtē, kad ātrajā pretuzubrukumā precīzs bija Georgijs Diakvnišvili, trāpot FK Liepāja vārtu tālajā apakšējā stūrī. Liepājniekus iedzinēju statuss neapmierināja, tāpēc visiem spēkiem centās uzturēt spriedzi G. Māliņa sargāto vārtu priekša, taču nesekmīgi – pirmais puslaiks noslēdzās ar 0:1 viesu labā.

Otro puslaiku FK Liepāja uzsāka visai pārliecinoši, cenšoties izrauties RFS vārtu priekšā, taču aizsargi bija savās vietās un liepājniekiem neļāva izdarīt nopietnu apdraudējumu saviem vārtiem. Tā vietā RFS, spēlējot no aizsardzības, devās pretuzbrukumos. Aleksejs Višņakovs pārliecinoši apspēlēja Gorkšu, tiekot pie lieliska sitiena pozīcijas, tomēr bumba lidoja nedaudz garām vārtiem un rezultāts palika nemainīgs. Šim momentam sekoja Liepājas vārtsarga kļūda, ko izmantot centās Darius Kazubovičius, tomēr Doroševam izdevās bumbu tvert un glāt komandu no vēl vieniem zaudētiem vārtiem.

Tuvojoties spēles beigām FK Liepāja turpināja uzbrukt, tomēr nespēja glābt sevi no zaudējuma – spēle noslēdzās ar rezultātu 1:0 (1:0) RFS labā, un izcīnītie 3 punkti ļāva kopvērtējuma tabulā pietuvoties liepājniekiem, kas ar 38 punktiem atrodas 4. vietā, bet RFS ar 34 punktiem 5. vietā. RFS izredzes pakāpties turnīra tabulā ir visai niecīgas, jo RFS priekšā spēles pret šīs sezonas spēcīgākajām komandām – FK Spartaks Jūrmala (29. oktobrī Arkādijas stadionā) un FK Ventspils (5. novembrī Ventspilī). Savukārt Liepājai atlikušajās divās kārtās pretī stāsies Riga FC un turnīra tabulas pēdējās vietas īpašniece BFC Daugavpils.