RFS-2 noslēdz sezonu bez neviena zaudējuma!

12:48 6. novembris, 2017

RFS-2 savu pēdējo šīs sezonas Dublieru čempionāta spēli aizvadīja savā laukumā, savu skatītāju priekšā. Ja galvenajai komandai pēdējā spēlē vēl netrūka risināmu uzdevumu, tad dublieri savu galveno uzdevumu – izcīnīt čempionu titulu, jau bija izpildījuši pāris kārtas pirms sezonas beigām. Šajā spēlē bija iespēja pabeigt sezonu bez zaudējumiem un ieviest zināmas korekcijas labāko vārtu guvēju sarakstā.

FK Jelgava-2 jau ar pirmajām spēles minūtēm apliecināja savu cīnītāja raksturu un RFS-2 nenācās viegli pārņemt bumbas kontroli. Puslaika otrajā pusē RFS-2 tas izdevās un 40. minūtē tika panākta vadība, kad Liepa pārtvēra bumbu un ar lielisku piespēli izvirzīja Troņinkovu viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu. Šajā duelī pārliecinoši uzvarēja Troņinkovs, raidot bumbu tuvajā stūrī. Līdz otrajiem vārtiem nācās gaidīt vairāk kā pusstundu. 72. minūtē Diakvnishvili saņēma piespēli soda laukuma tuvumā un neatvairāmi raidīja to vārtu apakšējā stūrī. Neskatoties uz vairākām maiņām RFS-2 turpināja spēlēt savu spēli un auga arī rezultāts, kad 84. minūtē Koļinko panāca 3-0 un 88. minūtē precīzs sitiens padevās Andrejevam. Savukārt jau tiesneša pieliktajā laikā spēles galarezultātu uzstādīja uz maiņu nākušais Kapkovs, kurš pēc Zvonkova centrējuma apsteidza vārtsargu un panāca jau 5-0.

Līdz ar šo uzvaru RFS-2 noslēdza savu lielisko sezonu ar bilanci 18-6-0, iegūstot zelta godalgas un tā arī nepiedzīvojot zaudējuma rūgtumu. Divdesmit četrās spēlēs gūti 80 vārti un ielaisti tikai 16. Dažādu iemeslu dēļ pēdējās pāris spēlēs nevarēja piedalīties Regža un Hvoiņickis, kas ļāva Diakvnishvili panākt viņus rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Līdz ar to ar gūtiem piecpadsmit vārtiem kā trešais rezultatīvākais spēlētājs turnīru pabeidza Hvoiņickis, savukārt Regža un Diakvnishvili dala labākā turnīra vārtu guvēja godu. Abiem pa 16 vārtiem. Apsveicam!