RFS-2 nospēlē neizškirti ar FK Liepāja-2 komandu

20:56 4. novembris, 2017

RFS-2 piektdien uz Liepāju devās jau čempionu statusā, kas ieviesa savas korekcijas gan spēlētāju noskaņojumā, gan arī pašā spēlē. Ja RFS-2 savu bija panākusi, tad RFS galvenajai komandai savi uzdevumi vēl bija jāpilda un tai palīgā devās vairāki RFS-2 līderi. Tā rezultātā uz Liepāju nedevās Regža, Hvoiņickis, Šadčins un Sorokins.

Spēle Daugavas stadiona rezerves laukumā Liepājā iesākās ir FK Liepāja-2 pārsvaru bumbas kontrolē. RFS-2 mēģināja atbildēt ar pretuzbrukumiem. Pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās ar vairākām labām izdevībām, kuras realizēt nespēja, puslaika pārtraukumā dodoties pie rezultāta 0-0.

Otrajā puslaikā FK Liepāja-2 turpināja vairāk uzbrukt un salīdzinoši ātri arī panāca savu, kad RFS-2 neveiksmīgo spēli aizsardzībā izmantoja Ķigurs, raidot bumbu Isačenko sargātajos vārtos. Turpinājumā arvien aktīvāk uzbrukumiem pieslēdzās Diakvnishvili un vienā no tādām reizēm pret viņu soda laukumā tika fiksēts pārkāpums. 11m soda sitienu devās izpildīt pats Georgi un bija nekļūdīgs 59. minūtē panākot 1-1. Spēles raksturs daudz nemainījās un RFS-2 organizēti aizstāvējās un meklēja savas iespējas pretuzbrukumos, kas arī deva rezultātu, kad 79. minūtē pretuzbrukumā Zviedri pārspēja Troņinkovs izvirzot vadībā viesus. Diemžēl jau tiesneša pieliktajā laikā FK Liepāja-2 panāca izlīdzinājumu, kad nelielu paniku RFS-2 aizsardzības bastionos izmantoja mājinieku kapteinis Krušatins panākot 2-2.