RFS-2. Vēl viens solis čempionu titulam!

20:55 29. oktobris, 2017

Dienu pēc RFS neveiksmes pret FK Ventspils NSB Arkādija laukumā, Ventspilī tikās abu vienību dublieri. Dublieru turnīrā RFS-2 ir neapstrīdami līderi un to nekavējās pierādīt arī laukumā. Jau pirmajā minūtē, pēc stūra sitiena bumba atsitās pret FK Ventspils-2 vārtu stabu un Diakvnishvili no pašas vārtu priekšas raidīja to vārtus. RFS-2 turpināja uzbrukt, radot vienu momentu pēc otra, kas 33. minūtē noveda pie otriem gūtajiem vārtiem. Ķiršs izdarīja centrējumu, Frolovs kļūdījās un ieraidīja bumbu savos vārtos. 2-0. Pēc gūtajiem vārtiem viesi turpināja kontrolēt spēli, ventspilniekiem tā arī nedodot iespējas izveidot nopietnus vārtu gūšanas momentus.tu

Otrajā puslaikā RFS-2 turpināja aktīvi iet uz priekšu, kā rezultātā pret Šadčinu soda laukumā tika pārkāpti noteikumi un 59. minūtē 11m soda sitienu realizēja Diakvnishvili, gūstot savus otros vārtus un saasinot cīņu par labākā vārtu guvēja titulu. Spēles turpinājumā RFS-2 jūtami samazināja apgriezienus, mierīgi novadot spēli līdz uzvarai. Uzvara ar 3-0 un sperts kārtējais mazais solītis ceļā uz titulu, ko iespējams nodrošināt jau nākamajā spēlē.