RFS izcīna vietu Latvijas kausa pusfinālā!

22:00 9. aprīlis, 2017

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā futbolā iekļuva RFS, ar 1:0 pieveicot FK Metta/LU. Vienīgos vārtus RFS labā guva Roberts Uldriķis.

Salīdzinot ar abu komandu iepriekšējo spēli, kas notika pirms nedēļas turpat Hanzas vidusskolas stadionā SynotTip futbola Virslīgas 3. kārtā, "Mettas" sākumsastāvā pārmaiņu nebija, tikai vārtos Dāvja Oša vietā stājās Dmitrijs Grigorjevs. Savukārt RFS sākumsastāvā šoreiz devās gan Ensa Njie, gan Roberts Uldriķis, gan Renārs Rode, gan Aleksandrs Solovjovs.

RFS pirmajā puslaikā vairāk tika pie bumbas, vairāk uzbruka, taču līdz vārtu guvumam neizdevās tikt. Pāris reizes izdevās ielauzties pretinieku soda laukumā, bet tad sekoja vai nu vilcināšanās vai lieka piespēle, un līdz patiešām labam sitienam RFS netika. FK Metta/LU līdz RFS soda laukumam tika retāk, bet puslaika izskaņā neizmantoja labu iespēju atklāt rezultātu.

Otrā puslaika sākumā pie Germana Māliņa vārtiem izvērsās asumi un pagrūstīšanās, kas gan beidzās krietni mierīgāk nekā iepriekšējā spēlē pieredzētie. Arī turpinājums bija RFS krietni veiksmīgāks - 60. minūtē RFS ieguva bumbu pie pretinieku soda laukuma, sekoja piespēle uz vārtu priekšu, kur viens pats bija Uldriķis. Viņš mierīgi sita bumbu vārtos, atklājot rezultātu pret savu bijušo komandu un gūstot trešos vārtos sezonas ceturtajā oficiālajā spēlē.

Pēc vārtu guvuma par sevi oriģināli atgādināja "Mettas" līdzjutēji, laukuma malā izliekot plakātus ar vārdiem "LFF - Latvijas lepnums" un "Portugal, welcome to Hanza!" (Portugāle, laipni lūgta Hanzā). Taču laukumā "Mettas" futbolistiem tik labi negāja - Vladislavs Fjodorovs tika lieliskā sitiena pozīcijā soda laukumā, taču sitiens neizdevās.

Mača pēdējās 20 minūtēs RFS sāka spēlēt uz pretuzbrukumiem, pāris bīstamus reidus veica Višņakovs. "Mettas" rindās degunu pārsita Gatis Kalniņš, bet drīz atgriezās laukumā, lai palīdzētu komandas izmisīgajiem centieniem izraut neizšķirtu. RFS līdz ar to iekļuvusi Latvijas kausa pusfinālā, kur spēkosies ar FK Ventspils, turpinot cīņu arī par vietu Eirokausos. Otrā pusfinālā pārī būs FK Spartaks Jūrmala un Riga FC.

Nākamā spēle RFS paredzēta izbraukumā 15. aprīlī pret FK Liepāja SynotTip futbola Virslīgas 4. kārtā.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 16:57 18. oktobris, 2017

Turpinām. Šodien par mūsu treneri, kurš sāka spēlēt futbolu tieši RFS. Romāns Sidorovs ir dzimis 1967. gadā. Uz Rīgas Futbola skolu atnāca tālajā 1974. gadā un veiksmīgi to absolvēja 1985. Pirmie treneri: Zigmunds Upners un Ilmārs Liepiņš. Jaunatnes gados tika izsaukts uz Latvijas PSRS jauniešu izlasēm. Ka profesionālais futbolists spēlēja  FK “Pardaugava”, Jelgavas “RAF” komandā, FK “Valmiera”. Latvijas kausa ieguvējs. Vienu sezonu (94.-95.) aizvadīja Honkongas augstākajā līgā. Latvijas nacionālajā izlasē debitēja 1992. gadā spēlē pret Rumāniju. Kopā valstsvienības sastāvā aizvadīja 4 spēles. Rīgas Futbola skolas treneru korpusam pievienojās 2013. gadā. #RFS #oldschool #rarephotos #icons #timetoremember