RFS lūkos pēc trešās uzvaras šosezon pār FK Liepāja/Mogo

12:42 11. augusts, 2017

Šonedēļ lielais futbols mūs priecēs veselas divas reizes. Pirmdien smagā cīņā RFS tika galā ar FK Metta/Latvijas Universitāte vienību, savukārt sestdien pretī stāsies FK Liepāja/Mogo, kuru esam spējuši pieveikt abās šīssezonas tikšanās reizēs. Šī būs abu komandu sestā tikšanās reize Latvijas futbola virslīgas ietvaros. Četras reizes pārāka bija RFS, savukārt pa vienai reizei tika fiksēts neizšķirts un FK Liepāja uzvara.

FK Liepāja/Mogo, pēc zaudējuma mājās pret FK Metta/Latvijas Universitāte, spējusi uzvarēt jau divas spēles pēc kārtas, kopā gūstot piecus vārtus. Savukārt RFS zaudējuma rūgtumu nav izjutis jau trīs spēles pēc kārtas, kurās iekrāti septiņi punkti. Abām komandām trīs punkti šajā spēlē būtu ļoti nozīmīgi. FK Liepāja/Mogo tas ļautu nostiprināties otrajā vietā un pietuvoties līderiem, savukārt RFS turnīra tabulā apsteigtu Riga FC un pietuvotos kārotajam trijniekam līdz viena punkta attālumam.
Salīdzinot ar sezonas sākumu, FK Liepāja/Mogo sākumsastāva mainība ir krietni mazinājusies, bet, domājams, ka joprojām nav neviena, kas būtu gatavs likt galvu ķīlā par to, kuri vienpadsmit spēlētāji sāks nākamo spēli. Jāatzīmē, ka laukumā noteikti būs bijušais FK Ventspils uzbrucējs Ģirts Karlsons, kurš iepriekšējā spēlē (pret FK Jelgava) guva divus vārtus. Arī RFS treneriem nāksies veikt izmaiņas sastāvā, jo spēlē nevarēs piedalīties sarkano kartiņu nopelnījušais Eduards Višņakovs. Atklāts paliek jautājums arī par Kaspara Dubras iespējamo spēlēšanu un, joprojām tiek gaidīta Aleksandra Cauņas iespējamā atgriešanās.
Interesanti, ka bez FK Liepāja RFS zaudē bumbas kontrolē tikai FK Ventspils. Tas gan nav traucējis “paņemt” sešus punktus no sešiem. Vai šī tradīcija turpināsies?
Tiekamies 12. augustā plkst. 19:00 Daugavas stadionā Liepājā un atbalstīsim savējos!

Citi raksti

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

  • 16:57 18. oktobris, 2017

    Turpinām. Šodien par mūsu treneri, kurš sāka spēlēt futbolu tieši RFS. Romāns Sidorovs ir dzimis 1967. gadā. Uz Rīgas Futbola skolu atnāca tālajā 1974. gadā un veiksmīgi to absolvēja 1985. Pirmie treneri: Zigmunds Upners un Ilmārs Liepiņš. Jaunatnes gados tika izsaukts uz Latvijas PSRS jauniešu izlasēm. Ka profesionālais futbolists spēlēja  FK “Pardaugava”, Jelgavas “RAF” komandā, FK “Valmiera”. Latvijas kausa ieguvējs. Vienu sezonu (94.-95.) aizvadīja Honkongas augstākajā līgā. Latvijas nacionālajā izlasē debitēja 1992. gadā spēlē pret Rumāniju. Kopā valstsvienības sastāvā aizvadīja 4 spēles. Rīgas Futbola skolas treneru korpusam pievienojās 2013. gadā. #RFS #oldschool #rarephotos #icons #timetoremember

Ziņu arhīvs