RFS turpina uzvaru sēriju un ar 3:1 pieveic SK Babīte

16:00 31. janvāris, 2017

Trešo uzvaru trīs aizvadītajās spēlēs Ziemas Kausa izcīņā guvusi RFS, kas Elektrum Olimpiskajā centrā šodien ar 3:1 apspēlēja Babīti. Pa vārtiem guva Giorgijs Diakvnišvili, Leonīds Koveļs un Ensa Njie, bet pretiniekiem pirmos vārtus turnīrā guva Ivans Romančuks.

Līdz šim starpsezonā no Latvijas klubiem tieši RFS demonstrējusi to pārliecinošāko sniegumu, arī Ziemas Kausā izcīnot tikai uzvaras.

RFS šodien spēles rezultātu atklāja 15. minūtē, kad Sergejs Cvjacinskis soda laukumā pārkāpa noteikumus, un 11 metru soda sitienu droši realizēja Giorgijs Diakvnišvili - 1:0.

Puslaika gaitā Cvjacinskis soda laukumā vēlreiz pārkāpa noteikumus, bet Daniils Hvoiņickis uzsita virsū vārtsargam. Kopumā pirmajā puslaikā laukumā pilnībā dominēja RFS futbolisti, kuri neizmantoja vēl vairākas iespējas gūt vārtus. Īpaši aktīvs bija leģionārs Ensa Njie, tomēr pēc 45 minūtēm tikai minimāls 1:0 pārsvars.

Otrā puslaika izcēlās uz maiņu iznākušais leģionārs Leonīds Koveļs (2:0). RFS daudz spēlēja ar bumbu, un 70. minūtē pēc elegantas Roberta Savaļnieka spēles no vārtu priekšas tukšos vārtos bumbu raidīja Ensa Njie. Pēc RFS veiktās vārtsargu maiņas pirmos vārtus turnīrā un pēdējos šajā spēlē guva Babīte - Daniils Isačenko rupji kļūdījās, sitot bumbu tālāk no komandas soda laukuma, un Ivans Romančuks pārvirzīja bumbu vārtos - 3:1.

RFS - Babīte 3:1 (1:0)
Vārti: Diakvnišvili 15' Koveļs 51' Njie 67' - Romančuks 88'
RFS pamatsastāvs:Sizko, Šlampe, Sorokins, Rode, Liepa, Peričs, Šadčins, Hvoiņickis, Diakvnišvili, Uldriķis, Njie
Babītes pamatsastāvs: Morozs, Kuzmins, Cvjacinskis, Studāns, Močalins, Baikovs, Pokotiļuks, Salmiņš, Tarasovs, Rimkus, Savaļnieks

Nākamā Ziemas Kausa spēle paredzēta 6. februārī Skonto hallē pret 2016. gada čempioni FK Spartaks Jūrmala.

Ar Ziemas Kausa turnīra tabulu iespējams iepazīties te

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:55 28. marts, 2017

Dar' ko var', dar' ko var, Rīgas lauvām jāuzvar! Olē, olē, olē, olē! RFS Rīga! Apsveicam Ilonu Balāņinu ar laimētām 2 x 100 EUR dāvanu kartēm no mūsu drauga Sportland! Ilona, dāvanu kartes Tevi gaidīs līdz 18. aprīlim mūsu birojā Jāņa Daliņa ielā 15, LNK Centre 1. stāvā pie administratores darba dienās no plkst. 8.00 - 18.00. Gaidīsim ciemos! #fkRFS #sportland #esipirmais!