Sapnis par titulu paliek nepiepildīts

10:35 1. oktobris, 2017

Sestdienas pievakarē Synottip futbola Virslīgas 24. kārtas ietvaros RFS viesojās pie FK Metta/Latvijas Universitāte. Neskatoties uz visnotaļ rudenīgo laiku, spēli klātienē Hanzas vidusskolas futbola laukumā vērot bija ieradušies 380 skatītāji.

Šoreiz, kad pēc diskvalifikācijas izciešanas laukumā varēja atgriezties Lasha Shergelashvili un bija pieejami visi labākie, RFS treneru korpuss izvēlējās malā atstāt Ulimbaševu. Spēle, kā jau to varēja gaidīt, iesākās ar RFS uzbrukumiem un jau sestajā minūtē RFS varēja izvirzīties vadībā, kad no soda laukuma līnijas pagriezienā sita E. Višņakovs, bet Ošs šajā duelī izrādījās pārāks. Puslaika turpinājums bija kā RFS ļaunākais murgs. Kalniņš ar tālu piespēli atrada Abbas. Savaļnieks pārkāpa noteikumus soda laukumā un mirkli vēlāk Indrāns devās izpildīt 11m soda sitienu. Sizko uzminēja, bet nespēja novērst bumbas nonākšanu vārtu tīklā 0:1. Pēc dažām minūtēm Seriba varēja panākt 0:2, bet Dubra veiksmīgi izsita jau vārtos lidojošo bumbu. Kas neizdevās 18. minūtē, tas izdevās desmit minūtes vēlāk, kad pēc soda sitiena izpildes un atkārtota centrējuma netraucēti no vārtu priekšas vārtus ar galvu guva Ševeļovs. Puslaika turpinājumā RFS neizmanto dažas labas izdevības samazināt rezultāta starpību un puslaiks tā arī noslēdzās.

Otrais puslaiks tika iesākts ar masīviem RFS uzbrukumiem, kas vainagojās ar Ševeļova pārkāpumu soda laukumā pret E. Višņakovu, diemžēl tam sekojošo Kozlova izpildīto 11m soda sitienu Ošs atvairīja. RFS turpināja lieliem spēkiem doties uz priekšu, bet līdz kam vairāk, kā potenciāli bīstamiem centrējumiem un stūra sitieniem izdevās nokļūt reti. Bumba spītīgi “negāja” vārtos arī pēc Kozlova sitiena, kad bumba no Oša rokām atsitās pret vārtu konstrukciju. Tieši pretēji – mājinieki lieliski izmantoja brīvās zonas un nereti aizskrēja labos pretuzbrukumos, kā arī nopelnīja pa kādai standartsituācijai. Pēc viena no tiem Kalniņš apsteidza Sizko un bumba trešo reizi nonāca RFS vārtos, bet tiesneši fiksēja pārkāpumu un vārtus neieskaitīja. RFS turpināja uzbrukt un izniekot jau tā retās iespējas. Kompensācijas laikā Kalniņš par muļķīgu pārkāpumu nopelnīja otro dzelteno kartīti un spēli pabeidza priekšlaicīgi, kas gan neietekmēja spēles gaitu un tā noslēdzās ar 0:2, krietni sarežģījot RFS iespējas pacīnīties par titulu.

Synottip futbola Virslīgā tagad neliels pārtraukums saistībā ar izlašu spēlēm un nākamā RFS spēle plānota 15. oktobrī mājās pret FK Liepāja/Mogo. Tiekamies stadionā!

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 16:57 18. oktobris, 2017

Turpinām. Šodien par mūsu treneri, kurš sāka spēlēt futbolu tieši RFS. Romāns Sidorovs ir dzimis 1967. gadā. Uz Rīgas Futbola skolu atnāca tālajā 1974. gadā un veiksmīgi to absolvēja 1985. Pirmie treneri: Zigmunds Upners un Ilmārs Liepiņš. Jaunatnes gados tika izsaukts uz Latvijas PSRS jauniešu izlasēm. Ka profesionālais futbolists spēlēja  FK “Pardaugava”, Jelgavas “RAF” komandā, FK “Valmiera”. Latvijas kausa ieguvējs. Vienu sezonu (94.-95.) aizvadīja Honkongas augstākajā līgā. Latvijas nacionālajā izlasē debitēja 1992. gadā spēlē pret Rumāniju. Kopā valstsvienības sastāvā aizvadīja 4 spēles. Rīgas Futbola skolas treneru korpusam pievienojās 2013. gadā. #RFS #oldschool #rarephotos #icons #timetoremember