Spēle ar zelta nokrāsu!

11:51 26. septembris, 2017

2017. gada Latvijas Kausa izcīņa pēc neveiksmīgās spēles Liepājā ir kļuvusi par RFS vēsturi. Laiks koncentrēt visus spēkus cīņai par Synottip futbola Virslīgas augstākajām vietām. Nākamā spēle pret nesen jau pieveikto FK Spartaks Jūrmala, kas pēc neveiksmes pret RFS, paspējusi apliecināt savu pārākumu pār FK Metta/Latvijas Universitāte un, pateicoties konkurentu neveiksmēm, nostiprināties tabulas līderpozīcijās. Ja RFS nopietni vēlas pretendēt uz čempiona titulu, tad šī varētu būt izšķirošā cīņa, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Situācijās, kad klubi, salīdzinoši īsā laikā ir spiesti spēlēt vairākas spēles pēc kārtas, arvien grūtāk pretiniekiem sarūpēt kādu pārsteigumu, tāpēc nereti uzvarētāja noskaidrošanā arvien lielāka loma ir motivācijai, gribasspēkam un cīņassparam. Ar motivāciju abu klubu spēlētājiem nevajadzētu būt problēmām. Redzēsim, vai to izdosies realizēt laukumā.

RFS sastāvā varēs atgriezties Solovjovs, savukārt šajā svarīgajā spēlē nevarēs piedalīties iepriekšējās spēles varonis Lasha Shergelashvili. Savukārt FK Spartaks Jūrmala sastāvā varēs spēlēt iepriekšējo savstarpējo spēli izlaidušie Šimunovič un Bērenfelds. Vai šīs piespiedu izmaiņas sastāvos spēs izmainīt spēles ritējumu un rezultātu?

Tiekamies trešdien, 27. septembrī plkst. 17:00 Slokas stadionā Jūrmalā! Atbalstīsim savējos cīņā par Synottip futbola Virslīgas zeltu!

 

Citi raksti

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

  • 16:57 18. oktobris, 2017

    Turpinām. Šodien par mūsu treneri, kurš sāka spēlēt futbolu tieši RFS. Romāns Sidorovs ir dzimis 1967. gadā. Uz Rīgas Futbola skolu atnāca tālajā 1974. gadā un veiksmīgi to absolvēja 1985. Pirmie treneri: Zigmunds Upners un Ilmārs Liepiņš. Jaunatnes gados tika izsaukts uz Latvijas PSRS jauniešu izlasēm. Ka profesionālais futbolists spēlēja  FK “Pardaugava”, Jelgavas “RAF” komandā, FK “Valmiera”. Latvijas kausa ieguvējs. Vienu sezonu (94.-95.) aizvadīja Honkongas augstākajā līgā. Latvijas nacionālajā izlasē debitēja 1992. gadā spēlē pret Rumāniju. Kopā valstsvienības sastāvā aizvadīja 4 spēles. Rīgas Futbola skolas treneru korpusam pievienojās 2013. gadā. #RFS #oldschool #rarephotos #icons #timetoremember

Ziņu arhīvs