Daugavpilī – nerealizēta pendele un zaudēti punkti

8 aprīlis 2024

7. aprīlī, svētdienas pēcpusdienā, RFS viesos tikās ar pašreizējiem Virslīgas līderiem BFC “Daugavpils”. Neskatoties uz Emersona pirmajā puslaikā gūtajiem vārtiem un nopelnīto 11 metru soda sitienu, rīdziniekiem neizdevās izcīnīt trīs punktus. 

Galvenais RFS treneris Viktors Morozs pēc uzvaras pār “Jelgavu” pamatsastāvā izmaiņas neveica. Kamēr Stefans Paničs pēc neliela savainojuma atgriezās uz soliņa, Jānis Ikaunieks arī šoreiz savainojuma dēļ nebija pieteikumā.

Neskatoties uz to, RFS pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā, kad pēc labas Roberta Savaļnieka un Darko Lemajiča kombinācijas, bumba pie vārtu tālā staba sasniedza pilnīgi brīvo Emersonu, kurš bez minstināšanās to raidīja vārtos (1:0). Pēdējā brīdī bumbu uz tālo stabu labi pagarināja Sedriks, līdz ar to tieši viņam rezultatīva piespēle.

Pēc vārtu guvuma RFS turpināja savu ofensīvu un drīz nopelnīja 11 metru soda sitienu. Pēc D.Lemajiča sitiena bumba skāra “Daugavpils” spēlētāja roku soda laukumā, un spēles galvenais tiesnesis nozīmēja 11 metru sitienu. Pats D. Lemajičs to arī izpildīja, taču serbu uzbrucēja raidīto bumbu tvēra mājinieku vārtsargs.

Otrā puslaika sākumā “Daugavpils” rezultātu negaidīti spēja izlīdzināt, pateicoties Abdula Traorē izcilijam tālsitienam (1:1).

Atlikušajās 40 minūtēs RFS nespēja atslēgt pretinieku vārtus. Iespējas bija, taču tās netika izmantotas. Pēdējās minūtēs ar galvu ļoti tuvu uzvaras vārtiem bija Žiga Lipuščeks. Situāciju otrajā puslaikā apgrūtināja Herdi Prengas un Lašas Odišarijas gūtie savainojumi.

Nākamo spēli RFS aizvadīs piektdien, 12. aprīlī, kad LNK Sporta Parkā uzņems “Tukuma” komandu. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā tās ir lētākas.

Spēles foto galerija pieejama ŠEIT.

Komandu sastāvi, statistika un citi saistītie materiāli ir pieejami ŠEIT.

Gregors Spricis

Video: