Desmit vārti pret Kengaroos

3 decembris 2022

Telpu futbola Virslīgas devītajā kārtā RFS Futsal ar  10:0 (2:0) pārspēj SK Kengaroos.

Pirmajā puslaikā RFS Futsal sāka miegaini, bet tas netraucēja kontrolēt bumbu teju visu laiku un pretinieki pie bumbas tika vien pēc neprecīziem viesu sitieniem. Nemitīgais spiediens vainagojās ar diviem vārtiem, kad precīzi raidījumi padevās Koļesņikovam un Baklanovam.

Otrajā puslaikā mājinieki uz brīdi pārņēma iniciatīvu un izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, kas gan nenesa vēlamo rezultātu. Tieši pretēji, līdzīgi kā pirmajā puslaikā, arī otrajā vārtu kontu atvēra Koļesņikovs, īsā laika posmā divus vārtus guva arī Jerofejevs. Baklanovs turpināja uguņošanu un noformēja sev trīs vārtu guvumus, kam pa vārtiem pievienoja Matjušenko, Neverovskis un debijas spēlē precīzi sita arī Tarakanovs. Komanda kopā guva desmit vārtus, tādējādi simboliski atzīmējot Igora Dacko pēdējo spēli galvenā trenera amatā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli “Optibet Virslīgā” RFS Futsal aizvadīs 17. decembrī, kad dosimies uz Jēkabpili.