Dublieru čempionātu RFS-2 sāk ar uzvaru Valmierā

28 jūnijs 2021

Svētdien jauno dublieru čempionāta sezonu iesāka RFS-2 komanda, kuru vada Aleksandrs Koļinko. Sezonas pirmajā mačā jaunie RFS-2 futbolisti ar 3:2 (0:1) pieveica “Valmiera FC-2”.

Panākumu RFS-2 komandai garantēja lielisks otrais puslaiks, kura gaitā izdevās gūt trīs vārtus. 52. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Kristaps Puzānovs, 68. minūtē nekļūdīgi sita Vladislavs Sorokins, bet 73. minūtē savu vārdu teica arī Gļebs Žaleiko, kurš šogad aizvadīja vairākas pārbaudes spēles arī pirmās komandas sastāvā.

Visu spēli RFS-2 vārtus sargāja Sergejs Vilkovs, bet bez maiņām maču aizvadīja arī pirmās komandas spēlētāji Vladislavs Sorokins un Mihovils Geljičs. Futbolisti no pirmās komandas bija arī pretinieku sastāvā. Mājiniekiem laukumā devās: Jēkabs Lagūns, Sviatoslavs Kožedubs, Teišeira.

RFS-2 sastāvs: Vilkovs, Sorokins, Upmalis, Masalovs, Gražis, Pašņevs, Žaleiko, Geljič, Atars, Godiņš, Puzānovs.

Uz maiņu laukumā devās: Penka, Grīnbergs, Ilenāns, Kaikins.