Ekstremālos laikapstākļos RFS pārspēj viesus no Paņevežas

26 marts 2022

Izlašu pārtraukumā pārbaudes spēli ar vienu no Lietuvas vadošajiem klubiem “Panevėžys” aizvadīja Latvijas čempione RFS. Mačs ekstrēmālos laikapstākļos, ļoti spēcīgā vējā, noslēdzās ar RFS uzvaru 1:0 (1:0). Vārtus guva Emersons.

Abām komandām šajā spēlē nevarēja palīdzēt futbolisti, kuri ir izsaukti uz nacionālajām un jaunatnes izlasēm, taču gan RFS, gan viesi no Paņevežas spēli aizvadīja visnotaļ spēcīgos sastāvos.

Pirmajā puslaikā visa spēle norisinājās pie lietuviešu vārtiem. Emersona nopelnīto 11 metru soda sitienu vārtu guvumā nespēja pārvērst Petrs Marešs, kura sitienu atvairīja vārtsargs, taču puslaika izskaņā Emersons ar lielisku sitienu no soda laukuma robežas tomēr panāca 1:0.

RFS pirmajā mača daļā bija arī vēl vismaz trīs – četras lieliskas iespējas, taču tās tika izšķērdētas. Šeit gan jāatzīst, ka pirmajā puslaikā vējš bija labvēlīgs tieši mājiniekiem.

Spēles otrajā daļā RFS piederēja iniciatīva, taču lietuvieši arī izveidoja dažus bīstamus pretuzbrukumus. Arī turpinājumā labākas iespējas bija tieši RFS, taču rezultāts vairs nemainījās mačam iespaidīgā vējā noslēdzoties ar minimālo 1:0.

RFS pamatsastāvs: Černiauskas – Mareš, Lipušček, Stuglis, Jagodinskis, Galkin – Jatta, Šarič – Emerson, Kouadio, Ismael.

Video: