Vēsture

2002 - 2005

Futbola klubu Nikars 2002. gadā nodibināja un vairāk kā septiņpadsmit gadus kā kluba prezidents to vadīja Raimonds Valts. Līdz 2005. gadam Nikars piedalījās dažādos reģionālajos un amatieru telpu futbola turnīros visā Latvijā. Pirmo reizi Latvijas telpu futbola virslīgā klubs startēja 2005/2006.gada sezonā.

2006 - 2018

2006/2007.gada sezonā Aleksandra Dibrivnija vadībā klubs izcīnīja savu pirmo čempionu titulu Latvijas telpu futbola virslīgā. Kopš 2006/2007.gada sezonas klubs spēja izcīnīt 12 čempionu titulus Latvijas telpu futbola virslīgā pēc kārtas, kas ir absolūts rekords Latvijas telpu futbola vēsturē. Divpadsmit sezonu laikā Nikars vienpadsmit reizes piedalījās UEFA telpu futbola kausā, no kurām piecas reizes pārvarēta turnīra pamatkārta un iekļūts Elites kārtā, jeb 16 labāko turnīra komandu vidū.

2012. gadā par galveno treneri kļūst Lisabonas Sporting un Portugāles izlasi trenējušais Orlando Duarte, kurš ar saviem asistentiem sniedz nozīmīgu ieguldījumu kluba un Latvijas telpu futbola attīstībā.

Šo gadu laikā klubu pārstāvējuši tādi spēlētāji kā Vadims Ļašenko (LFF prezidents), Igors Dacko (RFS Futsal galvenais treneris), Dmitrijs Zabarovskis (RFS Futsal prezidents) un Portugāles nacionālās telpu futbola izlases kapteinis Arnaldo Pereira.

2017.gadā FK Nikars sasniedza savu augstāko pozīciju Eiropas telpu futbola klubu reitingā, ierindojoties 7.vietā.

2018 - 2019

Klubs strauji maina savu kursu un ierobežotu resursu apstākļos atsakās no dalības telpu futbola augstākajā līgā, tā vietā startējot un pārliecinoši uzvarot telpu futbola pirmajā līgā.

2020 - 2022

FK Nikars atgriežas telpu futbola virslīgā. Spēlējot tikai ar vietējiem spēlētājiem, galvenā trenera Igora Dacko vadībā pirmajā sezonā tiek izcīnīta ceturtā vieta, bet jau nākamajā sezonā kaklā karot bronzas medaļas.

2022. gads

Īsi pēc vēsturiskā sasnieguma, pirmo reizi iekļūstot UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā, Latvijas čempionvienība futbolā RFS preses konferencē prezentējusi savu jaunatnes akadēmiju un telpu futbola komandu, kas izveidota uz FK Nikars bāzes.