Gadu noslēdzam ar uzvaru Jēkabpilī

17 decembris 2022

Telpu futbola Virslīgas desmitajā kārtā RFS Futsal ar  7:0 (3:0) pārspēj Jēkabpils Lūši/Ošukalns.

Ar pirmajām minūtēm RFS Futsal kontrolēja spēli un jau piektajā minūtē tas nesa augļus, kad īsā laika sprīdī divus vārtus guva Jelagovs. Viesi turpināja uzbrukt, bet mājinieku vārtsarga meistarība ilgu laiku neļāva rezultātam mainīties. Īsi pirms puslaika beigām gan viesi panāca savu un pēc teicamas Nereta piespēles viens pret vārtsargu nokļuva Jerofejevs, kurš sita nekļūdīgi.

Otrajā puslaikā viesu vārtsargs Bondars turpināja rādīt “brīnumus”, ļaujot mājiniekiem ” palikt”  spēlē. Puslaika otrajā daļā RFS Futsal pārsvars sāka materializēties, vārtus gūstot Jerofejevam, Matjušenko un Tarakanovam. Visbeidzot spēles pirmspēdējā minūtē precīzi sita Oļeškovs, panākot 7:0.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli “Optibet Virslīgā” RFS Futsal aizvadīs 14. janvārī viesos pret FC Petrow/Beitar.