Hanzā iespaidīga uzvara pār “Mettu”

31 maijs 2024

Ne tajos labākajos laikapstākļos RFS pēc neliela pārtraukma beidzot spēja Hanzas vidusskolas stadionā iegūt trīs punktus.

Pamatsastāvā tika veiktas piecas izmaiņas pēc uzvaras Tukumā. Nerugals ieņēma vietu vārtos, savukārt Adams Marhijevs atgriezās pēc vienas spēles diskvalifikācijas. Savu pirmo spēli no pirmajām minūtēm RFS kreklā aizvadīja Mārtiņš Ķigurs.

RFS vajadzēja tikai trīs minūtes, lai izvirzītos vadībā. Sekojot Petra Mareša stūra sitienam, to pagarināja Ismaels, bumbai nonākot pie Rašīda Ndžī, kurš ar glavu to raidīja vārtos (1:0). Šis bija gambieša pirmais vārtu guvums RFS kreklā!

Viesi turpināja ofensīvu, un jau dažas minūtes vēlāk Adams Marhijevs izprovicēja pārkāpumu soda laukumā, par ko RFS tika piešķirts 11 metru soda sitiens. Žiga Lipuščeks bez problēmām to realizēja (2:0).

30. minūtē pēc kārtējās Petra Mareša stūra sitiena izspēles trešos vārtus sensacionālā veidā guva Emersons, brazīlietim ar pēdas ārpusi no gaisa raidot bumbu kreisajā “devītniekā” (3:0).

Ar to RFS pirms pirmā puslaika beigām gan nepietika. Ismaels pēc divu labu iespēju nerealizēšanas ar trešo reizi spēja gūt vārtus, apspēlējot pretinieku un raidot bumbu tuvajā vārtu stūrī (4:0). Kopumā vārtu vidējā kvalitāte šajā spēlē bija diezgan iespaidīga, kas fanus noteikti noturēja fokusā visas 90 minūtes – “devītnieks” pēc “devītnieka” + standarti.

Tieši trešo “devītnieku”, iesākoties otrajam puslaikam, guva P. Marešs, savu izpildīto brīvsitienu no 20 metriem skaisti raidot kreisajā stūrī (5:0).

Otrā puslaika gaitā laukumā devās arī Rostands Ndžiki, kurš, tāpat kā R. Ndžī, šajā mačā guva savus pirmos vārtus RFS rindās. Kamerūnieša presings spēles trešajā trešdaļā atmaksājās un noveda pie “Mettas” spēlētāja bumbas zaudēšanas savā soda laukumā. R. Ndžiki, ne mirkli nedomādams, to trieca tukšos vārtos, ļaujot RFS faniem atkal gavilēt un spēlei noslēdzoties ar rezulātu 6:0.

Pēdējo spēli pirms izlašu pārtraukuma aizvadīsim mājas LNK Sporta Parkā pret “Grobiņu”. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā tās ir lētākas.

Spēles foto galerija pieejama ŠEIT.

Komandu sastāvi, statistika un citi saistītie materiāli ir pieejami ŠEIT.

Gregors Spricis

Video: