Iespaidīga uzvara pār FK Metta

26 februāris 2021

RFS futbolisti piektdien aizvadīja vēl vienu pārbaudes spēli gatavojoties jaunajai Optibet Virslīgas sezonai. Šoreiz Hanzas vidusskolas stadionā RFS ar 7:0 (2:0) pārliecinoši pārspēja FK Metta.

Visas spēles gaitā RFS piederēja izteikts pārsvars, bet vārtsargam Danilo Kučeram savu komandu no vārtu guvuma nopietnāk nācās glābt tikai vienu reizi.

Pirmos vārtus RFS labā 19. minūtē guva Kalebs, kurš no 16 metriem bumbu raidīja labajā vārtu stūrī pēc labas Vladislava Sorokina piespēles (1:0). Puslaika izskaņā Kalebs pārsvaru dubultoja realizēdams Artūra Zjuzina nopelnīto pendeli (2:0). Pirmā puslaika pēdējā uzbrukumā Kalebs bija tuvu trešajiem vārtiem, taču nonācis vienatnē pret vārtsargu uzsita tieši tam virsū.

Otrais puslaiks sākās ar lielisku Jovana Popzlatanova momentu, taču no izdevīgas situācijas soda laukumā viņš sita pāri vārtiem. 51. minūtē stūra sitienu veiksmīgi pacēla jaunais Ņikita Pašņevs, bet savu iespēju soda laukumā garām nelaida Adamā Dumbijā (3:0).

Un tas vēl nebūt nebija viss. 70. minūtē 4:0 panāca Alfuseinijs Džata, kuram labu piespēli atdeva J. Popzlatanovs. Tikai minūti vēlāk jau pats J. Popzlatanovs no muguras tika nogāzts soda laukumā. Tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru pats J. Popzlatanovs arī realizēja (5:0).

Pēc šī momenta RFS nomainīja lielāko sastāva daļu. 82. minūtē Roberts Savaļnieks lieliski asistēja Elvim Stuglim, kurš spēcīgi un precīzi sita ar galvu (6:0), bet pāris minūtes vēlāk soda laukumā savus vārtus guva arī Kouadio (7:0).

Nākamo spēli RFS aizvadīs jau rīt, kad plkst. 14.30 tiksies ar FK Spartaks.

RFS pamatsastāvs: Kučers, Sorokins, Dumbijā, Lipuščeks, Solovjovs, Micevskis, Zjuzins, Ogaki (Popzlatanovs 45′), Džata, Pašņevs, Kalebs.

70. minūtē laukumā nāca: Strumija, Savaļnieks, Kouadio, Lemajičs, Šaričs, Marešs, Stuglis, Jagodinskis.