Iespaidīga uzvara pār vicelīderiem “Daugavpili”

22 maijs 2024

Virslīgas 14. kārtā RFS LNK Sporta Parkā ar graujošu 5:0 sagrāva tabulas vicelīderi “Daugavpili”, ar vārtiem izceļoties pieciem dažādiem spēlētājiem.

Pēc neizšķirta pirmajā sezonas tikšanās reizē Viktors Morozs krietni izmainīja sastāvu, kurš pret “Daugavpili” devās laukumā pirmās kārtas aplī. Vārtos pirmo reizi kopš novembra stājās Pāvels Šteinbors, savukārt Petrs Marešs un Dragoljubs Savičs spēli sāka no soliņa. Viņu vietā šoreiz spēli iesāka Dmitrijs Zelenkovs un Ismaels.

Kā jau bija gaidāms, RFS iesāka jaudīgi, pirmajās minūtēs izveidojot vairākas labus vārtu gūšanas momentus. Vienu no tām izmantoja Stefans Paničs, raidot bumbu vārtos ar galvu pēc Roberta Savaļnieka izpildītās standartsituācijas (1:0).

Neilgi pirms puslaika beigām “Daugavpils” pamanījās nopelnīt sarkano kartīti, kas otrajā spēles daļā krietni plašāk pavēra viesu aizsardzību.

Vispirms ar saviem astotajiem vārtiem šosezon atzīmējās Darko Lemajičs, un jau divas minūtes vēlāk – laukumā nākušais Mārtiņš Ķigurs spēja gūt trešos komandas vārtus šajā mačā (3:0).

Neskatoties uz pārsvaru, RFS turpināja nežēlot “Daugavpils” aizsargus. Pēc Odišarijas centrējuma R. Savaļnieks ar pirmo pieskārienu no gaisa raidīja bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī, panākot 4 pret 0. Līdz spēles beigās ar realizētu soda sitienu punktu pielika Petrs Marešs, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 5:0.

Nākamo spēli aizvadīsim sestdien, kad savā stadionā mūs uzņems “FK Tukums”. Savukārt nākamo mājas spēli LNK Sporta Parkā aizvadīsim jūnija mēneša otrajā dienā pret “Grobiņu”. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā tās ir lētākas.

Spēles foto galerija pieejama ŠEIT.

Komandu sastāvi, statistika un citi saistītie materiāli ir pieejami ŠEIT.

Gregors Spricis

Video: