Jāņa Skredeļa stadionā pārspējam “Noah Jūrmala”

30 aprīlis 2021

Pirmo spēli uz dabīgā zālāja Jāņa Skredeļa (iepriekš Arkādijas) stadionā Optibet Virslīgas 9. kārtā aizvadīja RFS, kas ar 4:2 (2:0) pārliecinoši pārspēja “Noah Jūrmala”.

Viktors Morozs pamatsastāvā veica vairākas maiņas. Žigu Lipuščeku aizsardzības centrā nomainīja Elvis Stuglis, bet balsta zonā Leonela Strumijas vietā maču šoreiz sāka Darko Micevskis. Uzbrukuma smailē Darko Lemajiču nomainīja Kouadio, bet kreisā pussarga pozīcijā Emersona vietā pamatsastāvā pirmo reizi šosezon devās Renārs Varslavāns.

Kā jau varēja paredzēt, RFS piederēja pilnīga spēles kontrole. Jau pirmajās minūtēs pa vārtu pārtliktni uzsita Darko Micevskis, bet drīz vien rezultātu pēc Petra Mareša piespēles atklāja Kouadio (1:0). Tieši viņš izcēlās arī puslaika izskaņā pēc Roberta Savaļnieka piespēles no tuvas distances (2:0).

Pārtraukumā RFS veica uzreiz trīs maiņas. Cīņā iesaistījās L. Strumija, Ž. Lipuščeks un Artūrs Zjuzins. Tieši pēc A. Zjuzina perfektas piespēles nonācis vienatnē pret vārtsargu otrā puslaika sākumā 3:0 panāca Lukass Villela. Vēl dažus mirkļus vēlāk pēc R. Varslavāna sitiena pirmais pie bumbas nonāca D. Micevskis, kurš arī bija precīzs (4:0).

Pēc šāda notikumu pavērsiena RFS nedaudz atslābinājās, par ko divas reizes tika sodīti, kad ātrajos pretuzbrukumos izcēlās Mirakls Nvaoriza (2:4).

Nākamā spēle RFS sagaida 4. maijā izbraukumā Valmierā. Pēc šīs uzvaras vismaz uz vienu dienu RFS nonāca turnīra tabulas galvgalī.

Video: