Jūrmalā izdodas atgriezties uz uzvaru takas

27 jūnijs 2022

Svētdienas vakarā RFS “Optibet Virslīgas” 19. kārtas spēlē ar 2:0 (1:0) viesos pārspēja Jūrmalas “Spartaku” un pēc trim neuzvarētām spēlēm atgriezās uz uzvaru takas.

Šajā mačā Viktora Moroza komandai savainojumu dēļ nevarēja palīdzēt virkne spēlētāju: Andrejs Iličs, Žiga Lipuščeks, Ismaels un Sedriks Kuadio, bet Karolis Uzela maču izlaida diskvalifikācijas dēļ.

RFS sastāvā debitēja vārtsargs Pāvels Šteinbors, tikmēr pamatsastāvā pirmo reizi nāca Stefans Paničs. Labā aizsarga pozīcijā spēli iesāka vēl viens jaunpienācējs Stefans Vlalukins. Pamatsastāvā notika arī vēl vairākas izmaiņas – no pirmajām minūtēm šoreiz spēlēja arī Elvis Stuglis un Renārs Varslavāns, tikmēr uzbrukumā maču iesāka Kevins Frīzenbihlers.

Jau pašā spēles sākumā Renārs Varslavāns soda laukumā gudri nomānīja trīs pretiniekus un bīstami sita pa vārtiem, taču Dāvis Ošs bija uzdevuma augstumos. Kopumā puslaiks aizritēja ar ievērojamu RFS pārsvaru, bet vienīgos vārtus pēc Artūra Zjuzina piespēles ar labo kāju guva Kevins Frīzenbihlers (1:0).

Pēc pārtraukuma RFS ātri varēja gūt otros vārtus, taču iespējas netika izmantotas. Lai gan piederēja liels pārsvars, mierīgāk par spēles nobeigumu Latvijas čempioni varēja sajusties vien 86. minūtē, kad pēc K. Frīzenbihlera piespēles elegantus vārtus ar pēdas ārmalu guva R. Varslavāns. Mačs šādi arī noslēdzās – uzvara 2:0.

Spēles protokolu, gaitu, detalizētu statistiku, saistītos foto un video materiālus ērti vienuviet varat atrast ŠEIT.

Jau 30. jūnijā RFS savā “Jāņa Skredeļa” stadionā Rīgā uzņems BFC “Daugavpils”. Biļetes iepriekšpārdošanā lētākas. Tās vari iegādāties ŠEIT. Tāpat ir sākusies biļešu tirdzniecība uz UEFA Čempionu līgas spēli “Slokas” stadionā 12. jūlijā ar Somijas visu laiku titulētāko klubu HJK.