Labojam kluba rekordu – izcīnīta astotā uzvara pēc kārtas!

14 jūnijs 2021

Svētdienas vakarā Jāņa Skredeļa stadionā RFS laboja kluba rekordu, izcīnot astoto uzvaru Optibet Virslīgā pēc kārtas. Šoreiz Viktora Moroza vadītā komanda ar 3:0 (2:0) sagrāva “Mettu”.

Spēli RFS iesāka nedaudz neierastā sastāvā – pirmo reizi komandas pamatsastāvā šosezon devās uzbrucējs Marko Regža, bet no pirmajām minūtēm spēlēja arī Vladislavs Sorokins, Elvis Stuglis, Leonels Strumija un Lukass Villela.

Spēles 30. minūtē ar lielisku soda sitienu 1:0 panāca Tomašs Šimkovičs, bet sešas minūtes vēlāk pēc Petra Mareša asa centrējuma “Metta” bumbu raidīja savos vārtus (2:0).

Pirmā puslaika izskaņā Elvis Stuglis soda laukumā nospēlēja ar roku, taču piešķirto 11 metru soda sitienu nespēja realizēt Muritala – RFS fantastiski glāba Vītauts Čerņausks.

Atšķirībā no pirmās savstarpējās spēles, šoreiz otrā puslaika pirmajā pusē pēc elegantas Renāra Varslavāna piespēles Darko Micevskis guva arī komandas trešos vārtus (3:0), tādējādi pielikdams punktu jebkādai intrigai.

Detalizētu spēles statistiku, foto galeriju, komandu sastāvus un mača gaitu varat ērti apskatīties spiežot ŠEIT.