Arī dublieriem pārliecinoša uzvara!

10:39 28. augusts, 2017

Kā jau tas ierasts, tad nākamajā dienā pēc klubu pirmo komandu tikšanās spēkojas dublieru komandas. Šoreiz RFS-2 Arkādijas mākslīgajā laukumā uzņēma FK Ventspils-2 komandu. Ne mazāk ierasta situācija šogad, kad RFS-2 sastāvā laukumā dodas ne viens vien pirmās komandas cienīgs futbolists, kuri spēcīgās konkurences vai kādu citu iemeslu dēļ netiek pie pienācīga spēles laika pirmajā komandā.

Jau no paša spēles sākuma RFS-2 apliecināja savu favorītes statusu un laukumā dominēja. Šo acīmredzamo pārsvaru materializēt izdevās, jau vienpadsmitajā minūtē, kad Kristaps Liepa meistarīgi atbruņoja pretinieku no bumbas, veica reidu vārtu virzienā un piespēlēja uz tukšiem vārtiem Iļjam Šadčinam, kurš nepievīla. Ventspilnieki nedaudz aktivizējās un jau pēc četrām minūtēm panāca izlīdzinājumu, kad pēc soda sitiena izpildes Artūrs Lotčikovs ar netveramu sitienu ar galvu pārspēja RFS-2 vārtsargu Daniilu Isačenko. RFS-2 atbildi parādā nepalika un jau pirmajā puslaikā nokārtoja divu vārtu pārsvaru. Otros vārtus, apliecinot savu meistarību, pēc lieliska reida guva Iļja Šadčins, savukārt mirkli vēlāk, Šadčinam izdarot centrējumu bumbu ar roku nospēlēja Veckāgans un 11m soda sitienu veiksmīgi izpildīja Hvoiņickis.

Otrajā puslaikā RFS-2 turpināja uzspiest savu spēli. Tiesa, līdz vārtu gūšanai nonākot vien 75. minūtē, kad pēc paša izpildīta 11m soda sitiena un vārtsarga atvairījuma pirmais pie bumbas piesteidzās Diakvnishvili. Turpinājumā nevienu no iespējām RFS-2 vairs neizmantoja, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 4:1 RFS-2 labā. Tādējādi RFS-2 joprojām šajā sezonā nav zaudējis nevienu spēli, otro vietu apsteidzot par pieciem punktiem. Turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta augšgalā joprojām ir Marko Regža un Daniils Hvoiņickis ar attiecīgi desmit un deviņiem vārtiem.