Atkal futbols! Atkal Liepājā!

21:32 15. augusts, 2017

Trešdien, 16. augustā, mūs atkal priecēs lielais futbols. Šoreiz tas ir Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināls, kura ietvaros RFS tiksies ar FK Karosta.

FK Karosta spēlē Latvijas čempionātā 2. līgā Kurzemes/Zemgales zonā un dara to visnotaļ sekmīgi. Piecās spēlēs izcīnītas četras uzvaras un vienu reizi spēlēts neizšķirti. Komandā lielākoties spēlē jauni un Latvijas futbolā vēl spilgtas pēdas neatstājuši futbolisti, kā viens no izņēmumiem ir bijušais Latvijas izlases uzbrucējs un FK Liepāja/Mogo kluba prezidents Māris Verpakovskis, kurš piedalījies vienā kausa izcīņas spēlē, 67 minūšu laikā gūstot divus vārtus.

RFS pēc zaudējuma iepriekšējā virslīgas kārtā nav daudz kur atkāpties un, lai gan ir tikai četru punktu atstatums (turklāt vēl viena spēle rezervē) no kārotās trešās vietas un eirokausiem, spēļu paliek arvien mazāk. Pavisam drīz var pienākt tāds brīdis, kad kausa izcīņa ir vienīgais veids, kā izpildīt uzdevumu - kvalificēties eirokausiem. Zaudējumu šajā spēlē visticamāk nesaprastu ne tikai līdzjutēji, bet arī kluba vadība, tāpēc šī spēle ir vēl jo svarīgāka. Interesanti, kā šādos apstākļos rīkosies RFS galvenais treneris Andrejs Kaļiņins. No vienas puses pretī stāsies "tikai" otrās līgas klubs un tā ir iespēja uzspēlēt kādam, kurš spēlējis mazāk, no otras puses arī pirmās līgas kluba FK Olaine/Progress aizsardzību izdevās "salauzt" tikai papildlaikā. Vai vārtos stāsies iepriekšējā spēlē ne pārāk veiksmīgi nospēlējušais Sizko, vai tomēr dos iespēju Māliņam? Vai spēlēs Višņakovs un Savič, kuri nevarēs palīdzēt nākamajā virslīgas spēlē kartiņu dēļ? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes sniegs pati spēle.

Tiekamies trešdien 16. augustā stadionā "Daugava", Liepājā.

Citi raksti