Atkal Latvijas Kauss! Atkal Liepājā!

17:47 19. septembris, 2017

Latvijas Kausa izcīņa atgriežas ar pusfināliem. Šoreiz RFS viesosies pie FK Liepāja/Mogo. Šo cīņu ir neiespējami pārvērtēt. Uzvarētājs turpinās cīņu par kausu un eirokausu ceļazīmi. Situācijā, kad Synottip futbola Virslīgā cīņa par titulu uzņem apgriezienus un par medaļām, kas garantētu eirokausus cīnās vismaz piecas komandas, kausa izcīņa iegūst vēl lielāku nozīmi. Ceļā uz pusfinālu RFS tika galā ar FK Progress/AFA Olaine un FK Karosta, savukārt FK Liepāja/Mogo pieveica attiecīgi BFC Daugavpils un FK Ventspils.

Paredzams, ka klubi spēlēs maksimāli labākajos sastāvos. Vienīgais diskvalificētais spēlētājs ir El Hadji Sady Gueye, kurš nopelnīja sarkano kartīti iepriekšējā kausa spēlē pret FK Ventspils. RFS pēdējā laikā spēlē ļoti stabili (pēdējais zaudējums pirms vairāk kā mēneša tieši FK Liepāja/Mogo) un līdz ar to ir nostabilizējies arī pamatsastāvs. Vienīgie jautājumi varētu būt, vai Aleksandrs Solovjovs pēc diskvalifikācijas izciešanas atgriezīsies sākumsastāvā un vai universālais serbs Srdan Dimitrov joprojām sāks spēli nākot uz maiņu. Tas viss pie nosacījuma, ja RFS treneru korpuss nebūs sagatavojuši ko īpašu.

Divās no trim savstarpējām spēlēm šajā sezonā pārāka izrādījās RFS. Un pēc visām spēlēm treneri apgalvoja, ka spēle bijusi līdz pirmajiem vārtiem. Arī šajā spēlē visticamāk gaidāma pamatīga cīņa, jo īpaši potenciāli “mīkstā” un pielijušā laukuma dēļ. Vai RFS spēs trešo reizi pārspēt FK Liepāja/Mogo un iekļūt Latvijas Kausa izcīņas finālā?

Tiekamies trešdien 20. septembrī plkst. 19:00 stadionā “Daugava”, Liepājā!

Citi raksti