Atklājam sezonu – kauja pret FK Metta/Latvijas Universitāte!

17:32 31. marts, 2018

Svētki! Šķiet, ka šis ir visprecīzākais apzīmējums 2018. gada 1. aprīlim un tas nav tādēļ, ka šajā datumā kristīgajā pasaulē tiek atzīmētas Lieldienas, vai šī ir starptautiskā joku diena. Tas ir tādēļ, ka šajā datumā RFS sāk SynotTip futbola Virslīgas pirmo sezonu. Pirmā spēle šoreiz tiks aizvadīta pret principiālajiem pretiniekiem no FK Metta/Latvijas Universitāte.

Šo komandu spēkošanos nemitīgi pavadījusi pamatīga cīņa par katru laukuma centimetru, turklāt šajās spēlēs abu komandu spēlētāji bijuši spiesti pamest spēli priekšlaicīgi nopelnīto kartīšu dēļ. Pirms iepriekšējās sezonas no FK Metta/Latvijas Universitāte uz RFS pārnāca R. Uldriķis, izpelnoties Mettas līdzjutēju īpašu uzmanību spēles laikā.  Šogad tāds pats liktenis var piemeklēt arī D. Indrānu un D. Grigorjevu. Viņiem gan vēl ir jāizcīna vieta pamatsastāvā, kas būs liels izaicinājums daudziem spēlētājiem šosezon. Šogad konkurence uz katru pozīciju ir vēl lielāka kā iepriekš.

Lūk, ko pirms spēles saka RFS galvenais treneris V. Dambrauskas: “Šī ir pirmā spēle un tādos brīžos vienmēr ir jūtams satraukums, gan treniņos, gan ģērbtuvēs, gan spēlētājos un, neizbēgami, arī treneros. Mums bija garš un ļoti produktīvs pirms sezonas sagatavošanās posms ar kāpumiem un kritumiem, bet es esmu drošs, ka mēs esam gatavi sezonai. Spēlētāji zina, kas viņiem ir jādara laukumā un ir pienācis laiks spēlēt futbolu!”

Tiekamies svētdien, 1. aprīlī plkst. 13:00 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a.

Citi raksti