Balodis un RFS-2 izrauj punktu Jelgavā

16:46 15. augusts, 2018

Kā jau ierasts, tad dienu pēc galveno komandu cīkstēšanās notiek dublieru spēles. Šoreiz FK RFS-2 iejutās viesu lomā FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgajā laukumā tiekoties ar vietējo FK Jelgava-2.

Pirmais puslaiks iesākās līdzīgi, bez daudzām vārtu gūšanas iespējām, līdz 13. minūtē pēc stūra sitiena pie tuvā staba visacīgākais izrādījās Shiryaev panākot 1-0 FK Jelgava-2 labā. Puslaika turpinājumā abas komandas apmainījās ar vairākiem tālsitieniem, reālas vārtu gūšanas iespējas tā arī neradot. Otrajā puslaikā RFS-2 aktivizējās, kas noveda pie Vorobjova otrās dzeltenās kartītes jau pašā puslaika sākumā. Turpinājumā RFS-2 pārņēma kontroli un veidoja vienu uzbrukumu pēc otra. Spēles beigās arī aizsargi nekautrējās doties uz priekšu un tas deva rezultātu, kad kompensācijas laika pirmajā minūtē pēc centrējuma vārtus ar galvu guva Balodis. Atlikušajā laikā nopietnus draudus pretinieku vārtiem izveidot neizdevās un spēle tā arī noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 1-1.

Gaidīto trīs punktu vietā laimīgs neizšķirts un turnīra tabulā saglabājot otro vietu atpaliekot no FK Ventspils par trīs punktiem. Jāatzīmē, ka RFS-2 ir vēl viena spēle rezervē. Tiekamies stadionos!