Bezvārtu neizšķirts pret SK Babīte/Dinamo

15:05 18. marts, 2017

Sestdien, 18. martā, SynotTip futbola Virslīgas 2. kārtas spēlē debitanti SK Babīte/Dinamo savā laukumā Piņķu stadionā uzņēma RFS.

Jau spēles pirmajās minūtēs bumba pēc centrējuma trāpīja pa laukuma saimnieku vārtu stabu, bet pēc stūra sitiena Lukam Peričam pietrūka dažu centimetru, lai aizsniegtos līdz bumbai un raidītu to vārtos. Vēl pēc dažām minūtēm reidu pa kreiso laukuma malu veica Roberts Savaļnieks, kurš piespēlēja Robertam Uldriķim, taču jaunais futbolists trāpīja pa vārtu stabu. Atguvušies no RFS ofensīvas, mājinieki sāka atbildēt ar saviem uzbrukumiem. Diezgan laba izdevības radās V. Suškinam, taču vārtu rāmī trāpīt neizdevās.

Puslaika vidū vienā no RFS uzbrukumiem bumba veiksmīgi atlēca pie Roberta Savaļnieka, kura sitiens lidoja nedaudz garām vārtu augšējam stūrim. RFS bija neliels pārsvars, un 38. minūtē bumba pēc Lašas Shergelashvili soda sitiena trāpīja pa pārliktni. Bet pēc trim minūtēm pēc brīvsitiena laba iespēja atklāt rezultātu bija Babītei/Dinamo, taču Suškins sita pāri vārtiem. Puslaika pēdējās minūtēs RFS bija vēl trīs momenti, taču ne Uldriķim, ne Daniilam Ulimbaševam ar tālsitienu, ne Peričam pēc rikošeta pārspēt mājinieku vārtsargu V. Kudrjavcevu neizdevās.

Otrā puslaika sākumā tikai mazliet garām vārtiem aizsita RFS pussargs Aleksandrs Fertovs. RFS joprojām bija pārsvarā, un puslaika vidū pēc Aleksandra Solovjova sitiena bumba aizripoja garām vārtu tālajam stabam. Vēl pēc brīža bumba jau ceturto reizi mačā trāpīja pa Babītes/Dinamo vārtu pārliktni, kad pēc Alekseja Višņakova centrējuma kaut ko līdzīgu sitienam izpildīja Koveļs.

Mača 75. minūtē pēc Višņakova stūra sitiena ar galvu precīzi vārtu stūrī sita Peričs, tomēr lielisks mājinieku vārtos bija Kudrjavcevs. RFS izmisīgi centās izraut uzvaru, jau kompensācijas laikā akrobātisks sitiens padevās Uldriķim, taču raidīt bumbu vārtos viņš nespēja.

Nākamā RFS spēle paredzēta 2. aprīlī plkst. 17.00 Hanzas vidusskolas stadionā pret FK Metta/LU.

Avots: sportacentrs.com

Citi raksti