Būt vai nebūt!

22:09 21. oktobris, 2017

Latvijas Kausa izcīņas uzvarētāji noskaidroti un laiks atgriezties pie Synottip futbola Virslīgas. Šajā kārtā RFS gaidāms Rīgas derbijs. Derbijs ar Riga FC. Šī ir kārtējā būt vai nebūt spēle. Abas komandas vēl saglabā cerības uz čempionu titulu, bet kādai, vai, ja spēle noslēgsies neizšķirti, tad abām pēc šīs spēles cerības izzudīs. Tāpēc varam sagaidīt bezkompromisa cīņu no pirmās līdz pēdējai minūtei.

Atskatoties uz statistiku, RFS, šķiet nav lielu cerību. Septiņās virslīgas spēlēs ne reizi neesam izcīnījuši uzvaru, turklāt esam spējuši gūt tikai divus vārtus. RFS gan lūkos šo statistiku apgāzt un beidzot lauzt šo nepatīkamo tradīciju gūstot vārtus un izcīnot uzvaru. Jau iepriekš esam pierādījuši, ka smagos brīžos spējam saņemties un panākt vēlamo rezultātu.

Interesanti būs pavērot, kā izskatīsies Riga FC pēc zaudējuma finālā? Kā tas iespaidos pašu spēli? Vai Latvijas klubs sezonas beigās fiziski spēj izturēt trīs spēles astoņās dienās? Vai, un kāda būs Riga FC rotācija? Vai RFS treneru korpuss pēc diviem zaudējumiem veiks būtiskas izmaiņas taktikā un sastāvā? Svētdien mēs to uzzināsim!

Līdz svētdienai mums vēl ir PIECI titula pretendenti! Svētdienas vakarā nebūs vairāk par trim! Kad tad, ja ne tagad nākt un atbalstīt savu komandu! Tiekamies šo svētdien 22. oktobrī plkst. 16:00 Skonto stadionā! Nāciet un atbalstiet savējos!

Citi raksti