Divi Malec vārti nodrošina uzvaru Rīgas derbijā!

07:44 21. aprīlis, 2019

Lielajā sestdienā RFS Optibet futbola Virslīgas 7. kārtas ietvaros RFS uzņēma Riga FC. Neapšaubāmi gaidītākā šīs kārtas un, iespējams, arī visa pirmā apļa spēle. Nokaitēta atmosfēra bija jūtama arī skatītāju rindās, kad citkārt visnotaļ draudzīgo fanu klubu pārstāvju skatieni liecināja, ka nekāda draudzība šeit nebūs.

RFS šajā spēlē nācās iztikt bez diskvalificētā Bulvīša un sasirgušā Savaļnieka. Kā rezultātā vietu blakus Jagodinskim aizsardzības centrā ieņēma Isajevs, bet Vachiberadze tika novirzīts spēlēšanai flangā. Savukārt Riga FC diskvalificētā Lemajič vietā sūtīja Brisola, bet savainotā Pētersona vietā labajā aizsardzības malā tika sūtīts Rugins.

RFS iesāka spēli ar augstu presingu cenšoties pārņemt iniciatīvu pār bumbas kontroli un uzmanīgi meklējot iespējas uzbrukumu veidošanai, savukārt Riga FC atbildēja ar spēli no nogaidošām pozīcijām un saņēmuši bumbu centās to pēc iespējas ātrāk nogādāt uzbrukuma zonā. Pirmo patiešām bīstamo momentu izveidoja Riga FC, kad spēles 25. minūtē pēc Bopesu izpildīta soda sitienu ar galvu pavisam nedaudz garām tālajam vārtu stabam sita Panič. RFS pa īstam atbildēja vien 39. minūtē. Isajevs no savas laukuma puses atdeva labu piespēli Kouadio, kurš ierāvās soda laukumā, apspēlēja Stugli un piespēlēja soda laukumā ieskrējušajam Šimkovič, kurš trieca bumbu vārtos. 1-0 RFS labā. Pie šāda rezultāta arī komandas devās puslaika pārtraukumā.

Puslaiku RFS iesāka pārliecinoši kontrolējot gan bumbu, gan spēli kopumā. 56. minūtē ar skaistu diagonālu piespēli Laizāns “atrada” Karašausku, kurš, apstrādājis bumbu, sita no nedaudz vairāk kā divdesmit metriem, bet Ikstens izvēlējies pareizu pozīciju, salīdzinoši viegli bumbu tvēra. Laikam ritot spēle kļuva saspringtāka un neizbēgami arī asāka. Pie dzeltenajām kartītēm tiekot Solovjovam, Blagojevič un Ruginam. Visbeidzot 68. minūtē Riga FC panāca izlīdzinājumu. Rugins saņēmis piespēli laukuma malā apspēlēja Solovjovu, ieskrēja soda laukumā un piespēlēja Laizānam, pret kura filigrāno raidījumu vārtu apakšējā stūrī no apmēram 18 metriem Ikstens bija bezspēcīgs. 1-1. Asumi turpinājās un dzelteno kartīti nopelnīja arī Laizāns. 73. minūtē lieliskā sitiena pozīcijā pēc Šimkovič centrējuma nonāca Kļuškins, bet viņam sitiens pagalam neizdevās. RFS turpināja uzbrukt un 78. minūtē izdevās atgūt vadību, kad pēc stūra sitiena bumba nonāca pie Solovjova, kurš ar akrobātisku sitienu centās pārspēt Ozolu. Tas neizdevās, bet bumba nokļuva pie uz maiņu nākušā Malec, kurš vārtu priekšā izrādījās visveiklākais, raidot bumbu vārtu tīklā. 2-1 RFS labā. Vēl pēc dažām minūtēm Malec guva savus otros vārtus. Šimkovič ar pēdas ārmalu piespēlēja soda laukumā, kur Černomordijs nokavēja Malec izrāvienu un rezultātā 3-1 RFS labā. Vēl pēc četrām minūtēm RFS palika mazākumā, kad savu otro dzelteno kartīti nopelnīja Šimkovič. Riga FC metās uzbrukumā, bet RFS meistarīgi aizstāvējās tā arī neļaujot viesiem neko bīstamu izveidot un veiksmīgi novedot spēli līdz galam.

Šī bija septītā RFS uzvara tikpat spēlēs. Savu nākamo un pirmās kārtas noslēdzošo spēli RFS aizvadīs jau 24. aprīlī, viesos tiekoties ar FK Ventspils.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati