Divi noraidījumi un četri vārti Rīgas derbijā Virslīgas dublieru čempionātā

10:30 23. augusts, 2017

Dienu pēc kaujinieciskā neizšķirta Rīgas derbijā, savā starpā tikās RFS un Riga FC dublieru komandas. Kā jau tas šajā sezonā ierasts, tad RFS-2 sastāvā spēlēja ne viens vien spēlētājs ar ievērojamu pieredzi virslīgā, kas solīja kvalitatīvu sniegumu arī laukumā.

Spēle ritēja ļoti līdzīgi ar momentiem gan vienā, gan otrā laukuma galā un jau astotajā minūtē pieredzējušais Armands Pētersons izvirzīja vadībā Riga FC-2. Jau pēc astoņām minūtēm RFS-2 panāca izlīdzinājumu, kad izspēlējot caur centru, pie bumbas nonāca komandas kapteinis Georgi Diakvnishvili, kurš sita nekļūdīgi. RFS-2 turpināja vairāk uzbrukt, savukārt Rgia FC-2 vairāk izmantoja pretuzbrukumus. Vienā no kuriem Daniilu Isačenko pārspēja Daniils Maligins. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās ar rezultātu 1:2 Riga FC-2 labā.
Otrais puslaiks iesākās ar RFS-2 aktīvāku spēli un Riga FC-2 otrajā puslaikā vārtu gūšanas momentus izdevās izveidot ļoti reti. Spēles 50. minūtē pēc savstarpējiem asumiem tika noraidīti Viktors Litvinskis un Daniils Ulimbaševs. Mazāk spēlētāju nozīmēja vairāk vietas uzbrukumiem, ko RFS-2 arī nekautrējās izmantot un 55. minūtē pēc Daniila Hvoiņicka lieliskas piespēles ar galvu vārtus guva turnīra rezultatīvākais spēlētājs Marko Regža. RFS-2 turpināja veidot uzbrukumus un vārtu gūšanas momentus, diemžēl nevienu no tiem neizdevās realizēt un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2.
Zaudētie punkti vēl vairāk saasināja cīņu par čempiona titulu, jo FK Liepāja-2 Kurzemes derbijā bija pārāki ar 4:0. Lai gan RFS-2 ir aizvadījis par vienu spēli mazāk, kā tuvākie konkurenti, atstatums starp šim komandām ir tikai divi punkti.