Fināls ar pārbaudes spēles nokrāsu

13:10 24. marts, 2018

Nedēļu līdz SynotTip futbola virslīgas 2018. gada sezonas sākumam, tiks sasniegta pirmssezonas gatavošanās kulminācija – Virslīgas kausa fināls.

Vēsturiskajā pirmajā finālā spēkiem mērosies RFS un FK Spartaks Jūrmala. Nedēļa pirms oficiālās sezonas sākuma, kausa izcīņas fināls. Viss skaisti, ja vien tas nesakristu ar izlašu logu, kas novedis pie situācijas, ka FK Spartaks Jūrmala nāksies iztikt bez diviem neapšaubāmiem līderiem, kapteini Edgaru Gauraču ieskaitot. Jūrmalnieki noteikti izjutīs savu līderu trūkumu, bet diez vai kāds sūdzēsies, jo RFS uz nacionālo izlasi aizsūtīja septiņus spēlētājus. Lieki teikt, ka jebkurš no viņiem ir pamatsastāva cienīgs.

Viss iepriekš minētais gan nemaina faktu, ka fināls ir un paliek fināls, un, kā jau RFS spēlētāji iepriekš uzsvēruši – viņi cīnās par katru spēli, par katru uzvaru. Mēs varam būt droši, ka laukumā mēs varēsim vērot bezkompromisa cīņu par katru laukuma centimetru. Tiekamies svētdien, 25. martā plkst. 17:00 Skonto hallē! Būs karsti!

Citi raksti

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

  • 15:03 25. septembris, 2018

    ☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018

Ziņu arhīvs