FK Liepāja/Mogo praktiski izdzēš mūsu cerības uz titulu!

13:09 15. oktobris, 2017

Sestdienas vakarā, izteikti rudenīgos laikapstākļos RFS spēkojās ar FK Liepāja/Mogo. Spītējot lietum un vēsajam laikam spēli vērot bija ieradušies 200 skatītāji un tribīnēs jau pirms spēles virmoja ažiotāža par agrās spēles gaitu, kurā FK Spartaks Jūrmala piekāpās FK Jelgava, tādējādi vēl vairāk saasinot cīņu par čempiona titulu. Spēlētāji apzinājās spēles cenu un bija gatavi pierādīt, ka klupiens iepriekšējā spēlē bija tikai nejaušība.

Neskatoties uz zaudējumu iepriekšējā spēlē, RFS treneru korpuss izšķīrās tikai par vienu izmaiņu, kreisajā malā Solovjovu aizstājot ar Ulimbaševu. FK Liepāja/Mogo sastāvā korekcijas ieviesa Jāņa Ikaunieka atgriešanās laukumā pēc smagas traumas, kas neapšaubāmi nevarēja neatstāt iespaidu uz pašu spēli.

Spēles pirmajā puslaikā abu komandu centieni gūt vārtus nebija pārāk sekmīgi un abu komandu vārtsargiem tā pa īstam jāglābj nebija ne reizi. Uz El Hadji Sady Gueye bīstama raidījuma ar galvu pēc nepārliecinošas Sizko darbības, RFS atbildēja ar neieskaitītu Eduarda Višņakova vārtu guvumu (spēle ar roku) un Savaļnieka skaistu raidījumu uzreiz no gaisa. Raļkevičam atlika tikai noskatīties, bet liepājniekus glāba Tomkovič, kurš bumbu veiksmīgi novirzīja ārpus laukuma. Pirmajā puslaikā kopumā vairāk uzbruka FK Liepāja/Mogo, vairākas reizes radot spriedzi RFS soda laukumā vai tā tuvumā, bet līdz bīstamiem sitieniem nonāca reti.

Otrais puslaiks iesākās ar Keita gūtu traumu, kas gan viņa ilgstošas prombūtnes laikā netraucēja liepājniekiem veidot pozicionālus uzbrukumus. RFS turpināja meklēt iespējas pretuzbrukumiem un 51. minūtē pie iespējas tika Uldriķis, bet viņa raidījums ar galvu lidoja secen. Pēc pāris minūtēm muļķīgi kļūdījās Shergelashvili un pavisam nevainīgā epizodē soda laukumā nospēlēja ar roku. 11m soda sitienu devās izpildīt Karašausks. Sizko uzminēja, bet nespēja atvairīt viņa raidījumu. 0:1. Vēl pēc brīža pēc soda sitiena ar galvu bīstami sita Keita. 64. minūtē pie bīstama soda sitiena tika RFS, diemžēl Shergelashvili raidījums bija neprecīzs. 68. minūtē lieliski nospēlēja Karašausks, kurš saspēlējoties ielauzās soda laukumā un sitot pretkustībā guva vārtus. Atgūstoties no apjukuma, RFS arvien uzstājīgāk sāka veidot uzbrukumus, bet līdz vārtiem tiekot gaužām reti. 86. minūtē gan izdevās vienus vārtus atgūt, kad pēc stūra sitiena, un tam sekojošas nelielas burzmas soda laukumā, bumbu vārtos iedabūja uz maiņu nākušais Koveļ. Pēdējās minūtēs FK Liepāja/Mogo nospēlēja pietiekami uzmanīgi, tā arī neradot šaubas par šīs spēles uzvarētāju.