Futbols atgriežas Arkādijā!

10:57 20. maijs, 2018

Pirmdien, 21. maija vakarā RFS aizvadīs savu SynotTip futbola Virslīgas 8. kārtas spēli pret Riga FC. Divkārši svētki visiem futbola gardēžiem. Pirmkārt gaidāms Rīgas lauvu derbijs, otrkārt - futbols atgriežas Arkādijā!

Kopš abu komandu pirmās tikšanās ir daudz kas mainījies un sezonu neveiksmīgi sākusi Riga FC pamazām atgūstas un krāj punktu pēc punkta, iepriekšējā kārtā lieliskā silā panākot neizšķirtu pret FK Liepāja/Mogo. RFS, savukārt, pirmā apļa pēdējā spēlē nokļūstot turnīra tabulas augšgalā, vairs negrasās atkāpties un otro apli iesākusi ar uzvaru pār FK Metta/Latvijas Universitāte.

RFS sastāvā iztrūkumu nav un treneriem ir plašas variāciju iespējas, gan sastāvu gan taktikas ziņā. Interesanti, vai Dambrauskas pieturēsies pie pēdējās spēlēs izmantotās trīs centra aizsargu stratēģijas? Arī Riga FC, salīdzinot ar iepriekšējo spēli situācija ir uzlabojusies un spēlē drīkstēs piedalīties kapteinis Baienko. Būs inteteresanti!

RFS galvenā trenera Valdas  Dambrauskas komentārs: Mēs visi gaidām atgriešanos un pirmo spēli mūsu mājas stadionā. Tas būs aizraujoši gan spēlētājiem, gan futbola cienītājiem, kuri ieradīsies skatīties spēli. Īsā laika posmā mums bija divas smagas spēles, bet tagad mums bija dažas dienas, lai sagatavoties spēlei pret Riga FC. Riga FC nemitīgi uzlabo savu spēli un ir atgriezusies līderu grupā pēc dažiem zaudējumiem pirmajās spēlēs. Ar tādu sastāvu un kluba struktūru, šī vienība var cīnīties par čempiona titulu. Es domāju, ka viņi ieradīsies uz spēli kā favorīti, kuriem ir jāuzvar katra spēle. Viņiem ir ļoti pieredzējis sastāvs ar ļoti spēcīgu aizsardzības līniju, kas ir viena no labākajām līgā un gūt vārtus pret viņiem ir liels izaicinājums jebkurai komandai. Mēs gatavojamies tāpat kā parasti to darām. Patīkami redzēt, ka visi spēlētāji ir veseli un gatavi spēlēt. Izmantojot šo iespēju, vēlos visus uzaicināt uz šo spēli, kur divas Rīgas komandas tiksies aci pret aci.

Tiekamies pirmdien, 21. maijā plkst. 19:00 NSB Arkādija stadionā. Papildus futbolam būs daudz citu interesantu aktivitāšu un pārsteigumu, tāpēc noteikti apsveriet iespēju uz spēli ierasties agrāk. Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Biļetes cena 3€. Ja kaut kādu iemeslu dēļ šāda iespēja Jums nav, tad varēsiet iegādāties biļetes pie ieejas stadionā – cena 5€. Atgādinām, ka Rīgas Futbola skolas lojalitātes kartes īpašniekiem (kopā ar bērnu), pensionāriem, invalīdiem un bērniem līdz astoņu gadu vecumam ieeja bez maksas. Tiekamies stadionā!

 

Citi raksti