Iepazīstinām Jūs ar mūsu jauno rubriku “Galvenais RFS fans”

11:56 26. augusts, 2016

Sveiki visiem! Iepazīstinām Jūs ar mūsu jauno rubriku “Galvenais RFS fans”. Mēs gribam dzirdēt to, ko tu domā par mūsu spēli, tādēļ, pēc katras spēles, sūti mums savu komentāru spēlei uz e-pastu: vai Facebook ziņojumos.

Pašus interesantākos komentārus mēs publicēsim nākamajā dienā pēc spēles! Mūsu rubriku atklāj mūsu galvenais fans, Maksim Smolianinov, kurš nav izlaidis nevienu mūsu spēli un vienmēr atbalsta mūs, arī ne pašās vieglākajās minūtēs.

"Mūsu spēle kopumā patika, ar pretiniekiem izskatījāmies labāk nekā pirmajā aplī, daudz pārliecinātāki un bija reāli momenti. Taču, jau otro spēli pēc kārtas ielaižam vārtus pēc stūra sitiena (no Ventspils pirmajā aplī arī ielaidām) – šeit bez komentāriem.

Priekšā spēle nedaudz haotiska, uzbrukumi izskatās spontāni, kārtējo reizi spēlē ar komandām no tabulas augšgala pietrūkst spēles organizācijas. Visi cīnās, cenšas, bet nav tiešuma un izpratnes.

Pagaidām RFS ar tādām komandām spēlē tā, kā ļauj pretinieks. Savu gribu mums uzspiest neizdodas.

Par personālijām: simpātiski spēlē Hvoiņickis, aktīvi un noderīgi un centība redzama – labs pastiprinājums, pagaidām nostrādā.

Višņakovs vakardienas spēlē kārtējo reizi apliecināja savu augsto līmeni, taču viņam ir grūti uzbrukt bez atbalsta. Liekas, ja leģionāri spēlētu tāpat, mēs varētu pacīnīties par nokļūšanu trijniekā. Piemēram, Njie pieklājīgi izskatījās jūlijā, tagad atkal maz aktīvs. Un vispār uzbrukums tagad izskatās sliktāk nekā citiem – ne velti, mēs tik maz iesitam." #galvenaisfans#rfs #RFSvsSPA #dzirdutevi

Citi raksti