Isajevs pēc spēles pret FK Jelgava

19:12 16. jūlijs, 2017

Pirmais neizšķirts Virslīgā šajā sezonā. Kā vērtē pašu spēli?

Isajevs: Manuprāt spēle bija diezgan atklāta. Pirmais puslaiks varbūt nē, bet otrajā puslaikā gan mums, gan pretiniekiem bija daudz uzbrukumu. Kopumā atkal neizmantojām savus momentus, ielaidām nevajadzīgus vārtus, kas izveidojās ne no kurienes. Nevarējām vairs iesist, tāpēc arī neizšķirts. Bet sajūta tāda, it kā būtu zaudējuši šo spēli.

Šī spēle bija ļoti atšķirīga salīdzinot ar iepriekšējo šo klubu tikšanos. Ar ko tas izskaidrojams?

Isajevs: Varbūt bijām dusmīgi par neloģisko zaudējumu pirmajā spēlē, kurā arī nespējām izmantot daudzos momentus, turklāt ielaidām muļķīgus vārtus. Varbūt bijām vairāk gatavojušies. Varēja just, ka fiziski esam daudz stiprāki par viņiem.

Pirmā puslaika sākumā atdevāt iniciatīvu. Tas bija trenera norādījums?

Isajevs: Mums bija tāds uzstādījums – atdot iniciatīvu un paskatīties, ko viņi var izveidot. Tas mums pavērtu brīvas zonas un dotu iespēju pretuzbrukumiem. Otrajā puslaikā pamainījām shēmu, jo jutām, ka varam vairāk, sākām presingot un spēlēt vairāk ar bumbu.

Ko teica treneris puslaika pārtraukumā?

Isajevs: Neko īpašu treneris neteica. Teica, ka jāspēlē aktīvāk, jāizmanto savus momentus. Aizsardzībā vajag vairāk koncentrēties, lai neveidojas burzma un neiekrīt lieki vārti. Spēlēt agresīvāk priekšā un, protams, uzvarēt.

Treneris neteica, ka vajag vairāk sist pa vārtiem?

Isajevs: Tieši to treneris neuzsvēra, bet tas laikam jājautā pašiem uzbrucējiem, kāpēc viņi izejot divatā pret vārtsargu nevis sit, bet atdod piespēli.

Pastāsti par ielaistajiem vārtiem?

Isajevs: Principā tā bija vairāku neveiksmīgu darbību summa, kā rezultātā pretinieks tika pie iespējas sist ne tikai pirmo, bet arī otro reizi. Kuriozi vārti. Tādus savā karjerā vēl neesmu redzējis.

Daži uzskata, ka šos vārtus nevajadzēja skaitīt, kā Tev šķiet?

Isajevs: Manuprāt bumba bija piespiesta, un tiesnesis, kas stāvēja pie vārtiem teica, ka vārti nav jāskaita. Diemžēl galvenais tiesnesis uzskatīja savādāk.

Trīs nedēļu pauze starp Virslīgas spēlēm. Kā tās pavadīsiet?

Isajevs: Tagad treneris mums iedevis nelielu atpūtu, pēc tam sāksim gatavoties nākamajām spēlēm.

Komandai pievienojies serbu aizsargs Milan Savic. Vai Tev jau ir priekšstats par viņa spējām?

Isajevs: Par viņu es vēl neko nevaru pateikt. Mums bija viens treniņš, bet trenējāmies atsevišķi. Mēs gatavojāmies spēlei, viņš strādāja ar treneri individuāli.

Paldies Tev!

Isajevs: Gribu pateikt lielu paldies mūsu līdzjutējiem. Viņu fantastiskais atbalsts katrā spēlē dod mums papildus spēkus. Centīsimies viņus priecēt ar katru spēli arvien vairāk un vairāk.

 

 

 

Citi raksti