Jagodinskim trīs vārti, RFS pārspēj FK Ventspils

09:38 16. jūnijs, 2019

Sestdiena mūs sagaidīja ar patīkami siltu laiku, kas vēl vairāk uzkarsēja atmosfēru un futbola cienītājus, kuri bija piepildījuši Arkādijas stadiona tribīnes, lai vērotu Optibet futbola Virslīgas 17. kārtas spēli starp RFS un FK Ventspils.

RFS sastāvā daudz pārsteigumu nebija un salīdzinot ar spēli pret Riga FC bija vien trīs izmaiņas. Solovjova (diskvaificēts), Isajeva (trauma) un Kouadio vietā devās Vachiberadze, Bulvītis un Malec. Arī FK Ventspils pēdējā spēle bija pret Riga FC un salīdzinot ar to spēli Kļosovs veica divas izmaiņas, Mickēviča un Stugļa vietā laukumā sūtot Koļesovu un Tīdenbergu.

Abas komandas bija jūtami nocietušās pēc futbola un jau ar pirmajām minūtēm devās uz priekšu, pirmo bīstamo momentu izveidojot viesiem, kad pēc centrējumu ar galvu vārtus centās apdraudēt Svārups. RFS pirmo reizi pa īstam atbildēja desmitajā minūtē, kad pēc labas saspēles viens pret Baturinu nonāca Malec, bet viņa raidītais sitiens atdūrās pret vārtu stabu. Pie atlekušās bumbas pirmais piesteidzās Vachiberadze, bet divcīņā ar Baturinu, vārtsargs izrādījās pārāks. 16. minūtē pēc Šimkovič piespēles akrobātiskā stilā sita Vachiberadze, bet sitiens neizdevās. RFS turpināja uzbrukt, vairākas reizes radot apjukumu viesu vārtu priekšā, bet dabūt bumbu pāri vārtu līnijai tā arī neizdevās. 21. minūtē teicamu izspēli nodemonstrēja RFS centra aizsargi, kad pēc Jagodinska centrējuma pāri vārtiem sita Bulvītis. Ventspils atbildēja ar pāris labi izspēlētām standartsituācijām. 38. minūtē ātri soda sitienu Kļuškinam izspēlēja Vachiberadze. Kļuškins ieskrēja soda laukumā un sita nedaudz garām tālajam vārtu stūrim. 41. minūtē RFS nopelnīja tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, kad soda laukumā neatļauti tika kavēts Kļuškins. Soda sitienu devās izpildīt Šimkovič un viņa sitiens vārtu apakšējā stūrī izrādījās Baturinam netverams. 1-0 RFS labā. Viesu atbilde nāca visnotaļ ātri. 45. minūtē Tosin labajā malā apspēlēja Savaļnieku un centrēja uz tālo stabu, kur to uz vārtu vidu centās atspēlēt Mordatenko. Bumba trāpīja pa vārtu pārliktni un atleca laukumā, kur to jau gaidīja Svārups. 1-1.

Otrais puslaiks iesākās ar vairākiem RFS uzbrukumiem, kuri gan reālu vārtu apdraudējumu neradīja. Viesi atbildēja ar vairākām standartsituācijām, bet arī tajās aizsardzība dominēja pār uzbrukumu. 60. minūtē daudz netrūka, lai RFS atgūtu vadību. Šimkovič izpildīja standartsituāciju no labās malas uz Kļuškinu, pēc kura sitiena ar galvu bumba aizlidoja pavisam nedaudz garām vārtiem. Ko neizdarīja Kļuškins, to izdarīja Jagodinskis. Identiska standartsituācija no pretējās laukuma malas, Baturins kļūdās izgājienā un bumba nonāk pie Malec, kurš piespēlēja Jagodinskim uz vārtu priekšu un Latvijas izlases aizsargs sita nekļūdīgi. 2-1 RFS labā. 69. minūtē vēl viens labs sitiens no centra aizsarga. Šoreiz pēc Savaļnieka centrējuma sita Bulvītis, bet bumba lidoja nedaudz garām Baturina vārtiem. 70. minūtē viesu iespējas atspēlēties samazinājās vēl vairāk. FK Ventspils palika mazākumā, kad otro dzelteno kartīti saņēma Alcenat. Turpmākajās dažās minūtēs abas komandas izveidoja vairākus potenciāli bīstamus momentus, bet vārtsargiem tā arī nopietni spēlē iesaistīties nevajadzēja. Pēc tam RFS pilnībā pārņēma bumbas kontroli, nedodot viesiem nekādas iespējas ar bumbu pietuvoties saviem vārtiem. 86. minūtē pēc vairākām RFS spēlētāju kļūdām pie iespējas sist no sešpadsmit metriem nokļuva Joalisson. Bumba pēc viņa sitiena aizlidoja pavisam nedaudz garām tālajam vārtu stabam. 88. minūtē RFS guva savus trešos vārtus. Pēc stūra sitiena izspēles Blagojevič centrēja uz tālo stabu Bulvītim, kurš atspēlēja vārtu priekšā Jagodinskim. 3-1 RFS labā. Kompensācijas laikā Jagodinskis guva arī savus trešos vārtus spēlē, šoreiz sitot precīzi no 11 metru sitiena atzīmes, kad mirkli iepriekš savā soda laukumā pret Siņeļņikovu noteikumus pārkāpa Koļesovs. 4-1 RFS labā!

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati