Jurkovskis gūst savus 4. vārtus sezonā un palīdz RFS izcīnīt 1 punktu pret Riga FC

22:30 19. jūnijs, 2016

Svētdien, 19. jūnijā Arkādijas stadionā pilnu tribīņu priekšā noritēja SynotTip futbola Virslīgas 11. kārtas spēle starp divām Rīgas komandām - RFS un Riga FC. Abas komandas jau iepriekš tikās turnīra 4. kārtā, kad vārtus gūt neizdevās nevienai no komandām un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:0. Arī šoreiz rīdzinieku duelis noslēdzās ar neizšķirtu 1:1 (0:0). Vārtus RFS labā guva Raivis Andris Jurkovskis (74’), bet Riga FC rindās – Verners Apiņš (53’).

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, bīstamus momentus radot abu komandu vartu priekšā. Tuvojoties 1. puslaika beigām ātrā pretuzbrukumā devās Raivis Andris Jurkovskis, tuvu soda laukumam piespēlējot bumbu Ensam Njie, taču Riga FC vārtsargs I. Ļitovka bija savā vietā. Mirkli vēlāk Jurkovskis pats sita Ļitovkas sargātajos vārtos, taču nesekmīgi. Tā arī nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus pirmajā puslaikā un tas noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otro puslaiku komandas iesāka uzmanīgi, līdz Igors Kozlovs pēc individuāla reida raidīja bumbu gar Riga FC vārtu apakšējo stūri. Šim uzbrukumam atbilde ilgi nebija jāgaida – V. Apiņš atklāja rezultātu spēles 53. minūtē un nostādīja RFS iedzinējos. Gūtie vārti radīja pārliecību Riga FC spēlētājiem un tie turpināja uzbrukt, taču Germans Māliņš aizstāvēja savus vārtus godam.

Spēles 74. minūtē tika izpildīts stūra sitiens pie Riga FC vārtiem, kas radīja nelielu sajukumu vārtu priekšā un situāciju izmantoja Raivis Andris Jurkovskskis, izlīdzinot rezultātu (1:1) un gūstot 4. vārtus sezonā.

Spēles noslēgumā RFS komandai radās vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, taču tās netika izmantotas un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:0).

Nākamā SynotTip futbola Virslīgas spēle paredzēta svētdien, 26. jūnijā plkst. 19:00 Liepājas stadionā Daugava pret pagājušā gada čempioniem FK Liepāja.