Kazubovičius ar hat-trick palīdz RFS izcīnīt uzvaru Latvijas Kausa 1/8 finālā pret FK Ogre.

09:00 19. jūlijs, 2016

Pirmdien, 18. jūlijā, Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē RFS izbraukumā ar rezultātu 7:0 sagrāva Komanda.lv 1. līgas komandu FK Ogre, iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.

RFS jaunā galvenā trenera Jurija Ševļakova vadībā Latvijas Kausa astotdaļfināla spēli uzsāka pārliecinoši, radot nopietnu spiedienu pretiniekiem. Pirmajās spēles minūtēs aktīvi spēlēja Ensa Njie, radot lieliskas situācijas ogrēniešu vārtu priekšā un pirmais to izmantoja Darius Kazubovičius, raidot bumbu R. Cinīša sargātajos vārtos (18’), taču līnijtiesnesis norādīja uz aizmugures stāvokli un vārti netika ieskaitīti. Piecas minūtes vēlāk pēc Ņikitas Kaļiņina centrējuma, D. Kazubovičam (23’) tomēr izdodas atklāt spēles rezultātu 1:0 RFS labā. 12 minūtes vēlāk E. Njie saņēma piespēli soda laukumā no Igora Kozlova, nododot to tālāk Kazubovičam, ļaujot gūt otros vārtus mačā (35’). Tam sekoja nākamais RFS uzbrukums un precīzs Njie (37’) sitiens vārtos ar galvu  – 3:0. Divas minūtes vēlāk Kazubovičius (39’) noformēja hat-trics, gūstot savus trešos vārtus mača pirmajā puslaikā un palielinot RFS rezultāta starpību līdz 4:0, un pirmais puslaiks noslēdzās ar tādu pat rezultātu.

Otrā puslaika ceturtajā minūtē rezultātu uz tablo palielina RFS kapteinis Igors Kozlovs, sešas minūtes vēlāk bumba lido vārtos pēc RFS jaunpienācēja Daniila Hvoiņicka sitiena, taču līnijtiesnesis fiksēja aizmuguri un vārti netika ieskaitīti. Spēles 61. minūtē beidzot arī Ogres komandai radās izvevība gūt vārtus, kad viens pret vienu ar Germanu Māliņu izgāja Ģ. Tumans, taču Māliņa meistarība šoreiz izrādījās lielāka un vārti tā arī netika gūti. 74. minūtē savus otros vārtus spēlē guva Njie, panākot 6:0 RFS labā. Mača izskaņā – 81. minūtē savus pirmos vārtus RFS sastāvā guva Nika Pilievs, uzstādot mača gala rezultātu – 7:0 (4:0).

Ar izcīnīto uzvaru, RFS iekļūst Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā, kurš norisināsies nākamā gada martā. Ceturtdaļfināla pāru izloze paredzēta mēnesi iepriekš – februārī.