Klāt Latvijas Kausa ¼ fināls

16:35 3. augusts, 2018

Sestdien Latvijas Kausa ¼ finālā Vidzemes Olimpiskā centra stadionā RFS tiksies ar FK Valmiera Glass ViA. Kā jau tas pēdējā laikā ierasts, tad augstākās līgas klubi cīņā par kausu iesaistās tikai no 1/8 fināla cīņām. RFS tajā burtiski sagrāva otrās līgas vienību FK Limbaži, savukārt FK Valmiera Glass ViA apspēlēja pirmās līgas klubu BJSS Preiļi.

Šosezon abas vienības tikušās divas reizes, abās reizēs pārliecinošas, bet ne vieglas uzvaras izcīnot RFS. Arī SynotTip futbola Virslīgas kopvērtējuma tabulā komandas ir pilnīgi pretējās pozīcijās. Ja RFS, neskatoties uz zaudējumu Rīgas derbijā, joprojām diezgan pārliecinoši atrodas pirmajā vietā, tad vidzemnieki tā arī vēl nav izcīnījuši nevienu uzvaru, ieņemot pēdējo vietu bez lielām cerībām sezonas turpinājumā pakāpties augstāk par septīto vietu. Tas nozīmē tikai to, ka Kausa izcīņa varētu būt kluba lielā iespēja. Par iespēju runā arī RFS nometnē – par iespējas sevi pierādīt došanu tiem, kas līdz šim spēlējuši mazāk. Vai tā būs? To redzēsim sestdien!

Sestdiena, 4. augusts, plkst. 18:00, Vidzemes Olimpiskais centrs, FK Valmiera Glass ViA pret RFS. Latvijas Kausa ¼ fināls. Viss kas jāzina kārtīgam futbola līdzjutējam. Tiekamies stadionā! 

Citi raksti