Klāt Latvijas Kausa pusfināls!

16:01 18. septembris, 2018

Ilgi gaidītais Latvijas Kausa pusfināls ir klāt. Ja ceļu līdz pusfinālam varam uzskatīt par salīdzinoši vieglu (FK Limbaži, Valmiera Glass/ViA), tad šoreiz pretinieks ir vairāk kā nopietns – septiņkārtējs Latvijas Kausa ieguvējs FK Ventspils.

Abas komandas jau vienu reizi ir tikušās Latvijas Kausa pusfinālā. Tajā Kausa izcīņā finālistu vēl noskaidroja divu spēļu summā. Toreiz divās dramatiskās spēlēs labāki izrādījās kurzemnieki. Kā būs šoreiz?

Noskaņojums komandās varētu būt radikāli pretējs. Ja Ventspils pēdējās divās spēlēs izcīnījis divas uzvaras, turklāt viena no tām arī pār RFS, tad RFS zaudējumu rūgtumu izbaudījis jau trīs spēles pēc kārtas. Tas gan nenozīmē, ka uzvarētājs jau ir zināms. Kausa izcīņa vienmēr ir īpaša un gaidāma nopietna cīņa. Pirms pāris nedēļām notikusī savstarpējā spēle noteikti dos pamatīgu vielu pārdomām abiem treneriem. Ja Ventspils treneru korpuss var būt visnotaļ apmierināts, tad RFS šī spēle, īpaši pirmais puslaiks, pagalam neizdevās. Ko šoreiz izdomās RFS galvenais treneris Valdas Dambrauskas?

Tiekamies trešdien, 19. septembrī plkst. 16:00 Ventspils Olimpiskā centra stadionā! Pievienojies un atbalsti savējos!

Citi raksti