Kozlovs pēc spēles pret Riga FC

10:33 18. jūnijs, 2017

Igor, kāds bija spēles plāns un kādēļ, tavuprāt, spēle pret Riga FC neizdevās?

Izgājām laukumā tikai ar vienu domu – uzvarēt, bet diemžēl nevarējām iesist, un pretinieks izmantoja mūsu kļūdas un par to mūs sodīja.

Iepriekšējā spēlē pret FK Liepāja/Mogo spēlējāt no aizsardzības. Tas deva rezultātu. Varbūt, ka arī šoreiz vajadzēja izmantot šādu taktiku?

Liepāja pati mums lika spēlēt no aizsardzības. Piespieda mūs pie vārtiem. Mums atlika spēlēt uz pretuzbrukumiem. Savukārt, šajā spēlē mēs piespiedām pretiniekus, pie viņu vārtiem un viņi spēlēja uz pretuzbrukumiem. Divas ļoti līdzīgas spēles un abās uzvarēja komanda, kas mazāk kontrolēja bumbu.

Kas notika ar 11 m soda sitienu?

Situ apakšējā stūrī. Vārtsargs uzminēja. Ja es būtu sitis stiprāk, viņam nebūtu bijis izredžu. Ļoti žēl, ka neiesitu, iespējams tas bija spēles atslēgas moments.

Pirms izlašu pārtraukuma guvāt trīs uzvaras pēc kārtas, turklāt iesitāt septiņus vārtus. Varam teikt, ka šis pārtraukums nāca nelaikā?

Jā, tā varēt teikt. Mēs bijām uzņēmuši labu ritmu.

Kā aizvadījāt šo izlašu pārtraukumu?

Pārtraukumā vairāki spēlētāji aizbrauca uz izlasēm bet tie, kas palika, paveica ļoti labu darbu. Šodien bija redzams, ka esam labā formā, bet bez iesistiem vārtiem spēli uzvarēt nevar.

Nākamā spēle jau ceturtdien pret FK Ventspils, ko šogad tā arī neesam spējuši uzvarēt. Līdzjutējiem ir pamats cerēt uz veiksmīgu rezultātu?

Čempionāts ir ļoti līdzvērtīgs un jebkura komanda var apspēlēt viena otru. Mēs spēlējam mājās un šeit mēs ļoti reti zaudējam un iesitam daudz vārtus. Ceru, ka ceturtdien viss saliksies labi un paņemsim trīs punktus.

 

SynotTip futbola Virslīgas 13. kārtas spēle RFS – FK Ventspils norisināsies 22. jūnijā plkst. 17.30 stadionā Arkādija. Biļetes pieejamas BiļešuServiss.lv.

Citi raksti