Krišjānis iztaujā Fertovu

15:58 20. jūnijs, 2017

Krišjānis: Atceroties nepatīkamo zaudējumu Rīgas derbijā, kas ir tas, ko vajadzētu darīt savādāk, lai kas tāds neatkārtotos?

Fertovs: Pats galvenais ir jātiek galā ar visām pašu pieļautajām kļūdām un izanalizēt spēli, lai tādas kļūdas vairs neatkārtotos.

Krišjānis: Pēdējās divas spēles mūsu izpildījumā bija krasi atšķirīgas. Tev, kā centra pussargam, labāk patīk spēlēt ar bumbu vai tomēr dod priekšroku bumbas atņemšanai un spēlei uz pretuzbrukumiem?

Fertovs: Es domāju, ka jebkurš futbolists dos priekšroku spēlēt ar bumbu. Es arī! Spēles bija dažādas, jo katrai spēlei bija savs plāns.

Krišjānis: Ņemot vērā Latvijas klubiem pieejamos resursus, ir iespējams ar kombinacionālu spēli gūt vērā ņemamus panākumus?

Fertovs: Es domāju, ka ir iespējams sasniegt rezultātus ar kombinacionālu futbolu. Nepieciešams pie tā vairāk piestrādāt. Bet katram gadījumam var būt sava pareizā spēles taktika. Spēlējot no aizsardzības, arī var panākt rezultātu. Dzīvs piemērs ir Eiropas līgas fināls. Manchester United daudzo traumu dēļ spēlēja no aizsardzības. Izmantoja savas iespējas un ieguva kausu.

Krišjānis: Nākamā spēle pret FK Ventspils. Šajā sezonā esam tikušies jau trīs reizes, bet tā arī nav sanācis uzvarēt. Kādi ir mūsu trumpji šajā spēlē?

Fertovs: Es nedomāju, ka patlaban nav vērts runāt par mūsu trumpjiem. Tie visi būs redzami spēles gaitā.

Krišjānis: Vari izcelt kādu FK Ventspils spēlētāju, kuram būtu jāpievērš īpaša uzmanība?

Fertovs: Es domāju, ka Aiyegun Tosin vajag pievērst uzmanību. Viņš ir ļoti ātrs un sīksts uzbrucējs, kurš var sagādāt problēmas jebkurai komandai.

Krišjānis: Gatavojaties katram pretiniekam atsevišķi, vai tomēr koncentrējaties uz savas spēles pilnveidošanu?

Fertovs: Mēs, protams, analizējam pretinieku. Kā stiprās, tā arī vājās puses. No dienas uz dienu cenšamies pilnveidot savu spēli.

 

SynotTip futbola Virslīgas 13. kārtas spēle RFS – FK Ventspils paredzēta 22. jūnijā plkst. 17.30 Arkādijas stadionā. Iegādājieties biļetes laicīgi BiļešuServiss.lv un tikamies stadionā!

 

Citi raksti