Krišjānis iztaujā Grīnbergu

17:19 11. maijs, 2017

Krišjānis: Pirmajā spēlē RFS sastāvā virslīgas ietvaros piedzīvots zaudējums. Kā tu vērtē savu un komandas sniegumu, spēlē pret FK Jelgava?

J. Grīnbergs: Komandas sniegums bija labs, jo īpaši pirmajā puslaikā, kad kontrolējām spēli. Spēles pirmajās minūtēs izveidojām divus 100% momentus, bet nerealizējām tos. Uzreiz pēc mūsu nerealizētajiem momentiem ielaidām no standartsituācijas. Kā saka - "neiesit tu, iesit tev". Turpinājām spēlēt, vairāk kontrolējām bumbu un izveidojām vēl pāris momentus, bet Jelgava arī atbildēja ar pāris momentiem! Mana debija būtu izvērtusies labāka, ja komanda būtu uzvarējusi. Uzskatu, ka priekš pirmās spēles pamatsastāvā nospēlēju tīri labi.

Krišjānis: Manuprāt, tev īpaši spilgts izdevās spēles sākums. Kas tam ir par iemeslu? Emocijas?

J. Grīnbergs: Emocijas, domāju, ka tās bija arī emocijas, gribēšana apliecināt sevi un, protams, bija ļoti svarīgi iejusties spēlē un pirmās darbības ar bumbu veikt droši un precīzi. Tas man arī sanāca.

Krišjānis: Ko treneris teica spēles pārtraukumā un pēc spēles?

J. Grīnbergs: Lai tas, kas notiek ģērbtuvēs arī paliek ģērbtuvēs, bet pēc pirmā puslaika nekas nebija zaudēts, bija jāiet uz otro puslaiku un jāturpina spēlēt tāpat kā pirmajā, tikai jārealizē savi momenti, bet to nespējām izdarīt arī otrajā.

Krišjānis: Pēdējās spēlēs rezultāti nav tādi, kādus gaida spēlētāji, kluba vadība, līdzjutēji. Kāds ir komandas noskaņojums pēc pirmā apļa spēlēm? Vai tas nevar atstāt negatīvu ietekmi uz komandas sniegumu turpmāk?

J. Grīnbergs: Protams, neviens nedomāja, ka būsim tik zemu turnīra tabulā un neesam apmierināti ar to. Ja sāksim realizēt savus momentus nākamajās spēlēs, tad gūsim arī uzvaras un kāpsim augšā turnīra tabulā. Nekas traks vēl nav noticis, jo turnīra tabula ir blīva, pāris uzvaras un komanda var jau būt augšgalā. Domāju, ka tas neietekmēs komandas sniegumu, bet tieši otrādāk - vēlēsimies uzvarēt katrā spēlē. Ceru, ka tas mums arī sanāks.

Krišjānis: Sezonas pirmajā spēlē pret mūsu nākamajiem pretiniekiem FK Spartaks Jūrmala izdevās izraut uzvaru. Kam būtu jāpievērš uzmanība, lai gūtu panākumu arī piektdien?

 J. Grīnbergs: Akcents jāliek uz mūsu spēli un savu momentu realizāciju, jāsāk gūt vārtus un viss būs kārtībā. Protams, FK Spartaks Jūrmala ir spēcīga komanda, atrodas pirmajā vietā un būs grūta spēle. Pievērsīsim uzmanību jūrmalnieku spēcīgajām pusēm un mēģināsim tās neitralizēt.

 

Citi raksti