Krišjānis iztaujā Njie

11:09 25. aprīlis, 2017

Rubrikas “Krišjānis taujā” otrā daļa. Futbola pazinējs Mārtiņš Krišjānis šonedēļ iztaujā Ensu Njie pirms Latvijas kausa pusfināla pirmās spēles pret FK Ventspils.

Krišjānis: Iepriekšējā spēle Virslīgas ietvaros beidzās ar mums nelabvēlīgu rezultātu. Tu nospēlēji pilnu spēli. Kā Tu vērtē komandas un savu sniegumu?

Njie: Komanda ir laba. Mēs esam ieguvuši vairākus jaunus spēlētājus un es ticu, ka mums tikai nepieciešams laiks, lai saprastos un saspēlētos. Mans sniegums spēlē bija diezgan labs, bet es pilnīgi noteikti vēl varu uzlabot savu spēli.

Krišjānis: Spēlē pret Riga FC Tev sanāca uzspēlēt arī smailes uzbrucēja pozīcijā. Kā Tu ar to tiki galā, un vai Tev tā ir jauna pieredze?

Njie: No mana skatupunkta es ar to tiku galā diezgan labi. Tā ir pozīcija, kurā es jūtos ļoti labi, jo esmu spēlējis tajā ilgu laiku.

Krišjānis: Pirmajās spēlēs nāci uz maiņu, bet tagad jau vairākas spēles esi nospēlējis “no zvana līdz zvanam”. Sezonas sākumā nebiji formā, vai tam ir kāds cits iemesls?

Njie: Es vienmēr smagi trenējos, lai parādītu savu labāko spēli. Ja es nespēlēju, tad tas noteikti ir tehnisks lēmums.

Krišjānis: Šogad kausa izcīņas pusfināla uzvarētāji tiks noteikti divu spēļu summā. Vai tas ir labi? Kādam formātam Tu dod priekšroku?

Njie: Es dodu priekšroku divu spēļu formātam. Tas man ir vairāk piemērots. Šādā veidā spēlētājiem ir iespēja vairāk spēlēt.

Krišjānis: Šajā sezonā vēl neesat aizvadījuši nevienu spēli pret FK Ventspils. Ko Tu zini par pretiniekiem?

Njie: Es domāju, ka FK Ventspils ir ļoti labs uzbrukums un mērķis. Tā varētu būt viena no spēcīgākajām komandām šajā sezonā.

Krišjānis: Kausa izcīņas mačus vienmēr pavada patīkama aura. Šajās spēlēs var notikt jebkas. Kā to izjūt spēlētāji? Vai tas ir kas īpašs? Ko līdzjutējiem gaidīt no šīs spēles?

Njie: Man katrs mačs ir īpašs un katra spēlē fokusējos uz domu par uzvaru. Kas attiecas uz līdzjutējiem… Es domāju, ka mēs saņemam patiešām lielu atbalstu un uzmundrinājumu, lai parādītu labāko uz ko esam spējīgi!

Tiekamies 26. aprīlī plkst. 18.00 Kauguru vidusskolas laukumā! Ieeja BEZ MAKSAS.

 

Citi raksti