Krišjānis iztaujā Regžu

10:25 19. maijs, 2017

Krišjānis: Kāds noskaņojums valda komandā pirms spēles pret SK Babīte/Dinamo?

M. Regža: Noskaņojums ir labs, gatavojamies tāpat kā uz katru spēli! Protams, ka darīsim visu, lai uzvarētu! Mēs rādām labu sniegumu, bet vienkārši nevaram izmantot momentus.

Krišjānis: Iepriekšējā spēlē guvi četrus vārtus! Četri vārti arī dublieru čempionātā ir četri (!) vārti. Kā Tev tas izdevās? Esi labā formā?

M. Regža: Sezonas sākumā bija nelielas traumas, tāpēc pirmajās spēlēs nebiju īsti savā formā. Pēdējās spēlēs jūtos ļoti labi, esmu uzņēmis formu. Katrā spēlē lieku sev uzdevumu gūt minimums 2 vārtus, jo uzbrucējam ir jāapbalvo sevi ar vārtu guvumiem. Pēc treniņiem palieku nedaudz ilgāk un piestrādāju pie realizēšanas, varbūt tas arī pēdējā laikā palīdz man realizēt vairāk momentus.

Krišjānis: Uldriķis, Sorokins, Grīnbergs. Vairāki labi piemēri, kad RFS treneru korpuss uzticas jaunajiem un viņi nepieviļ. Jūti, ka arī iev ir/ būs iespēja?

M. Regža: Protams, ka šo iespēju gaidu, un jūtu ka tā ar laiku arī pienāks. Konkurence ir liela, tāpēc viegli nav un nebūs. Vienkārši nav jādomā par to un jāturpina sīvi strādāt katrā treniņā un jārāda labu sniegumu katrā spēlē, tad arī šī iespēja pienāks.

Krišjānis: Pieredzējušie spēlētāji mēdz izjokot jaunos. Vai tā notiek arī RFS? Pastāsti kādu atgadījumu ar sevi iesaistītā lomā.

M. Regža: Komandā atmosfēra ir ļoti laba, visi mēdz pajokot, bet tā, ka kāds kādu izjokotu, īsti nav bijis! Manuprāt, komandā ir vajadzīgi spēlētāji, kas mēdz pajokot vai uzjautrināt kādu, jo vienmēr būs jautra atmosfēra, un tā ir nepieciešama komandai.

Krišjānis: Neskatoties uz nospiedošo pārsvaru visos spēles komponentos, pirmajā spēlē pret SK Babīte/Dinamo vārtus gūt neizdevās. Veiksmes faktors? Vai treneri gatavo kaut ko jaunu?

M. Regža: Pirmajā spēle viņiem ļoti paveicās, jo mums bija daudz momenti, kuri bija 100% un tos vajadzēja izmantot. Uz katru spēli gatavojamies vienādi, vienīgi šobrīd treniņos bieži piestrādājam pie realizēšanas, jo tas mums pieklibo un jau pāris spēles nespējam gūt vārtus.

 

SynotTip futbola Virslīgas 9. kārtas pēle pret SK Babīte/Dinamo paredzēta sestdien, 20. maijā plkst. 19.30 Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā. Biļetes jau iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs visā Latvijā. 

Citi raksti