Krišjānis iztaujā Shergelashvili

16:45 26. maijs, 2017

Krišjānis: Spēle pret SK Babīte/Dinamo bija Tava pirmā spēle pēc traumas. Sanāca nospēlēt neplānoti daudz minūtes. Kā juties laukumā? Vai trauma vairs neliek par sevi manīt?

L. Shergelashvili: Jā, tā sanāca, ka Renārs Rode guva savainojumu un man nācās iet laukumā jau pašā spēlēs sākumā., bet es biju tam gatavs. Jūtos labi un trauma, kas lika izlaist iepriekšējo spēli netraucēja. Šī spēle mums pilnīgi noteikti bija jāuzvar un prieks, ka uzvarējām. Spēle bija svarīga, un paņēmām to, kas bija jāpaņem.

 

Krišjānis: Kā Tu jūties komandā? Kā esi iejuties?

L. Shergelashvili: Kolektīvs ir ļoti draudzīgs, un jūtos ļoti labi. Spēlēju savā pozīcijā, treneris man uzticas un man sanāk. Prieks strādāt un censties.

 

Krišjānis: Kāda ir atšķirība starp Gruzijā piekopto futbolu un futbolu Latvijā?

L. Shergelashvili: Gruzijā tiek spēlēts mazliet savādāks futbols, tehniskāks. Šeit ir vairāk cīņas un spēka spēle, bet manā pozīcijā uzdevumi ir tādi paši, tāpēc tas grūtības nesagādā.

 

Krišjānis: Esi paspējis uzspēlēt arī Gruzijas izlasē. Kādu ietekmi uz Tavām izredzēm turpināt karjeru izlasē atstāj pārcelšanās uz RFS?

L. Shergelashvili: Jebkura spēlētāja sapnis ir spēlēt izlasē, arī mans. Labi spēlējot šeit, noteikti arī turpmāk varu cerēt uz izsaukumu.

 

Krišjānis: Pirmajā aplī pret FK Metta/Latvijas Universitāte piedzīvojāt neplānotu zaudējumu, turklāt ielaidāt trīs vārtus. Kas jādara, lai iegūtu trīs punktus šajā spēlē?

L. Shergelashvili: Jūtamies labi, ir milzīgs kaujas spars. Paredzu, ka šī noteikti būs ļoti smaga spēle. Būs grūti, bet ir jācīnās un jādabū trīs punkti.

 

Paldies par interviju!

 

Citi raksti